Reklama

Robbie Williams: Książka i teledysk

Robbie Williams, który ostatnio odnosi sukcesy na listach przebojów dzięki utworowi "Supreme", podpisał wartą ponad milion dolarów umowę z wydawnictwem Ebury Press na wydanie książki. Nie będzie to jednak biografia, ale dziennik napisany podczas trwającej już od miesiąca europejskiej trasy koncertowej byłego członka Take That.

O prawa do książki od dłuższego czasu walczyło kilka wydawnictw, ale w końcu Robbie zdecydował się podpisać umowę z Ebury Press.

Reklama

"Zrobilibyśmy wszystko, aby podpisać z nim kontrakt. Próbowaliśmy go do tego namówić już od kilku lat. Ulżyło mi w końcu, że zapięliśmy wszystko na ostatni guzik. Robbie jest genialny" - powiedział jeden z pracowników wydawnictwa.

W pisaniu książki Williamsa wspierać będzie Mark McCrum, a wszyscy mają nadzieję, że Robbie ujawni w niej nieco szczegółow m.in. na temat swego związku z Geri Halliwell, byłą wokalistką zespołu Spice Girls.

Ponadto wokalista zdecydował się zmienić nieco swój nowy teledysk do piosenki "Let Love Be Your Energy". Jego treść mogła bowiem okazać się zbyt frywolna jak na wiek jego fanów. Nie chcąc ryzykować protestów ze strony rodziców i szefów stacji telewizyjnych, Williams sam zdecydował się wprowadzić zmiany.

Oryginalna wersja teledysku będzie jednak dostępna na internetowej stronie Robbiego.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Robbie Williams | ksiazka | ksiażki | książki | williams

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje