Reklama

Robbie Williams coraz bliżej szczytu

Na liście najchętniej kupowanych w Polsce albumów po raz kolejny obyło się bez większych zmian. Na prowadzeniu utrzymała się płyta "ad.4" grupy Ich Troje, chociaż coraz bliższy zdetronizowania zespołu Michała Wiśniewskiego jest Robbie Williams. Jego album "Swing When You're Winning" powoli pnie się w górę i kto wie, być może już za tydzień obejmie prowadzenie.

Dominacja grupy Ich Troje przejawia się nie tylko w tym, że jej ostatnie dzieło od wielu tygodni zajmuje czołowe miejsca na liście. Zespół ma na niej w sumie aż trzy albumy. Reedycja płyty "3" tym razem znalazła się na miejscu 29., a album "The Best Of" uplasował się na 46. pozycji.

Reklama

Początek każdego roku nie sprzyja wydawaniu nowych płyt. Nic więc dziwnego, że w najnowszym zestawieniu pojawiły się tylko dwie nowości. Pierwsza z nich, czyli Peja i wydawnictwo zatytułowane "Na legalu", znalazła się na 19. miejscu, a druga nowość, ścieżka dźwiękowa do najnowszego filmu Davida Lyncha "Mulholland Drive", zadebiutowała na 27. miejscu.

Wciąż bardzo dobrze radzi sobie Irena Staniek, której drzwi do kariery muzycznej otworzył udział w programie "Droga do gwiazd". Jej płyta co prawda tym razem spadła z pozycji 16. na 27., ale wciąż wzbudza zainteresowanie, co jest zapewne efektem dość intensywnej kampanii reklamowej.

Spośród wydawnictw, które najdłużej utrzymują się w na liście najchętniej kupowanych w naszym kraju albumów, to zdecydowanie przewodzi im album Bajmu "Szklanka wody", który w zestawieniu znalazł się już po raz 56.

Jeśli chodzi o najpopularniejsze składanki, liście wciąż przewodzi płyta "Bravo Hits Zima 2002". Jedyną nową pozycję w zestawieniu jest powracający po krótkiej przerwie album "Przeboje polskiego rocka".

Kliknij, aby zobaczyć całą listę.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Robbie Williams | Ich Troje | williams | Bliżej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje