Reklama

Rihanna "wyszarpała" piosenkę

Pochodząca z Barbadosu wokalistka opowiada, jak zmusiła Will.i.ama do podarowania jej piosenki, która miała znaleźć się na albumie grupy Black Eyed Peas.

Rihanna umówiła się wiosną w domu Will.i.ama, by pracować nad wspólnym utworem. Popularny producent zaprezentował Rihannie kilkanaście propozycji, jednak żadna jej do końca przekonywała. Kiedy w ramach przerywnika puścił jej utwór przeznaczony na nową płytę Black Eyed Peas, wokalistka była zachwycona. Utwór nosił tytuł "Photographs".

Reklama

"Powiedziałam, że nie wyjdę, jeśli mi jej nie podaruje" - śmieje się Rihanna. Will.i.am opierał się długo, tłumacząc, że to nagranie dla Black Eyed Peas, jednak w końcu wywiesił białą flagę.

"Przez trzy godziny słuchaliśmy jej non stop, patrząc się na siebie. W końcu powiedział: OK, ale będziesz musiała pojechać z nami w trasę" - opowiada Rihanna. W ten sposób dobili targu i piosenka była jej.

Do czwartej nad ranem Rihanna i Will.i.am nagrywali ten utwór. Wokalistka zdradziła, że "Photographs" to jej ulubiona piosenka na nowej płycie "Rated R".

Zobacz teledyski Rihanny na stronach INTERIA.PL.

Czytaj także:

Rihanna za ostra

R jak rutyna

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Black | wokalistka | utwór | Rihannie | Rihanna | Rihanna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje