Reklama

Rihanna uzbrojona po zęby

Rihanna zamienia się w twardą, uzbrojoną po zęby ekspertkę od broni palnej w nadchodzącym filmie "Battleship - Bitwa o Ziemię". Żeby lepiej wczuć się w swoją rolę, korzysta z pomocy prawdziwej oficer marynarki wojennej - Jacqueline Carrizosy.

Film oparty ma być na fabule gry komputerowej "Battleship". Carrizosa uczy Rihannę odzywek jakich używa się w wojsku, jak obsługiwać się bronią, a nawet prawidłowego sposobu salutowania zwierzchnikom.

Reklama

Wokalistka przyznaje, że jest pod wielkim wrażeniem swojej mentorki.

"Raikes - moja bohaterka nie boi się niczego. Uwielbia broń i zna się na niej. Nie tylko zresztą na swojej, ale na każdej broni na statku" - mówi Rihanna.

"Mamy tu po**** laskę na podkładzie. Ma na imię Jackie i była kiedyś w marynarce. Ja jedynie odgrywam to, co ona robiła w prawdziwym życiu. Próbuję więc wniknąć w jej sposób myślenia i widzenia świata. Gdy patrzę na nią, całą w tatuażach, myślę - ty jesteś Raikes!" - podkreśla wokalistka.

Obraz wyreżyserowany przez Petera Berga trafi na ekrany kin w połowie kwietnia. W obsadzie znaleźli się także m.in. Alexander Skarsgard, Liam Neeson, Taylor Kitsch i Brooklyn Decker.

Zobacz zwiastun filmu "Battleship":


Czytaj także:

Aktorski debiut Rihanny

Zobacz teledyski Rihanny na stronah INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rihannie | Rihanna | film | Rihanna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje