Reklama

Rihanna powinna iść na odwyk?

Ekscentryczne zachowanie Rihanny coraz bardziej martwi osoby z otoczenia piosenkarki. Wiele z nich obawia się, że gwiazda pop wkrótce wyląduje w klinice odwykowej.

W środę (9 maja) 24-letnia Rihanna opublikowała na Twitterze zdjęcie, na którym widnieje jej ręka z założonym na przedramieniu wenflonem. Gwiazda poinformowała również fanów śledzących jej wpisy w internecie (a jest ich około 18 milionów), że trafiła do szpitala z powodu "wyczerpania i odwodnienia".

Reklama

Wcześniej na Twitterze piosenkarki można było zobaczyć zdjęcia, które wywołały skandal. Na jednym z nich Rihanna mieszała podejrzany biały proszek, na innym tańczyła ze striptizerką w nocnym klubie.

Jak twierdzą osoby z otoczenia piosenkarki, zdjęcia wiernie oddają styl życia, jaki prowadzi obecnie Rihanna.

"Pije alkohol codziennie. Sporo też mówi o paleniu marihuany. Nudzi jej się siedzenie w pokojach hotelowych, dlatego regularnie wychodzi na imprezy" - twierdzi rozmówca gazety "The Sun".

"Menedżerowi Rihanny przekonują ją, że powinna trochę przystopować. Wiele osób uważa też, że dobrze zrobiłby jej pobyt w klinice terapeutycznej" - czytamy.

Tabloid "The Sun" poprosił o opinię na temat gwiazdy doktor Pam Spurr. Specjalistka uszeregowała Rihannę w gronie osób, które zamiast ukrywać swoje nałogi i słabości, afiszują się tym.

"Powodem takiego zachowania mogą być problemy emocjonalne. Takie osoby nie są delikatne i zachowują się wyzywająco. A to może być sygnał, że oczekują pomocy. Miejmy nadzieję, że ją wkrótce otrzyma" - zaopiniowała Pam Spurr.

"Imprezowanie to jedno, ale trafienie z tego powodu do szpitala, to już całkiem poważna sprawa" - w ten sposób specjalistka skomentowała ostatnie kłopoty zdrowotne Rihanny.

Zobacz teledyski Rihanny na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: gwiazda | Rihannie | piosenkarki | gwiazda pop | odwyk | Rihanna | Rihanna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje