Reklama

Reklama

Rihanna otworzy MTV Video Music Awards

Rihanna będzie pierwszą piosenkarką, która wystąpi na scenie tegorocznego MTV Video Music Awards. Jak podała w środę (5 września) stacja, to właśnie 24-letnia wokalistka została wybrana, by otworzyć galę wraz z raperem A$AP Rocky.

W czwartek (6 września) na rozpoczęcie gali w Staples Center w Los Angeles zaśpiewają razem remiks jej piosenki "Cockiness". Oprócz Rihanny na scenie wystąpi także Nicki Minaj, a z kolei Lil Wayne po raz pierwszy zaprezentuje swój nowy singel "No Worries".

Pierwszą nagrodę, za najlepsze wideo z dziedziny muzyki pop, przekaże na scenie Katy Perry. Wśród nominowanych znaleźli się m.in. Rihanna, Justin Bieber i One Direction.

Reklama

Program prowadzony będzie przez aktora i komika Kevina Harta. Jak sam przyznał, już przygotowuje się do tego, że nie wszystko pójdzie gładko.

"Szczerze powiem, że mam nadzieję, iż ktoś wpadnie na jakiś szalony pomysł. Przecież o to właśnie w tym chodzi! Potrzebujemy potem tematów do rozmowy" - zaznaczył.

Zobacz nominowany teledysk "We Found Love" Rihanny:

MTV Video Music Awards to nagrody muzyczne wręczane co roku przez amerykańską telewizję muzyczną MTV. Plebiscyt obejmuje kilkanaście kategorii, z czego najważniejszą jest teledysk roku. Do 2006 zwycięzcy wybierani byli przez profesjonalne jury, od 2007 wybór wygranych należy głównie do internautów, podczas gdy profesjonaliści dobierają zwycięskie teledyski w kategoriach technicznych.

Czytaj także:

MTV VMA 2012: Po pięć nominacji dla Rihanny i Drake'a

Zobacz teledyski Rihanny na stronach INTERIA.PL!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy