Reklama

Reklama

Rihanna: Ostro imprezuje, ale też ciężko pracuje

Gwiazda pop Rihanna nie marnuje czasu w Londynie. Wokalistka znajduje się obecnie w stolicy Wielkiej Brytanii, ponieważ w weekend odbędzie się tam jej koncert w ramach muzycznego festiwalu Radia BBC.

Okazję pobytu w Europie Rihanna wykorzystuje na różne sposoby. Poza tym, że gwiazda widywana jest na wielu imprezach, co skwapliwie relacjonują plotkarskie media, to piosenkarka jednak dużo czasu spędza nad pracą nad nową płytą.

"Rihanna pracuje obecnie z przyjacielem z zespołu Marina And The Diamonds, producentem z Brighton, który bardzo dobrze zna się z Calvinem Harrisem" - powiedział znajomy wokalistki.

"Studio zostało wynajęte na trzy dni. Prawie go nie opuszcza, bo chce ten czas maksymalnie wykorzystać. Współpracuje również z DJ-em Nickym Romero" - dodał.

Z Calvinem Harrisem piosenkarka nawiązała kontakt już znacznie wcześniej. To on współtworzył wielki przebój "We Found Love", który można usłyszeć na ostatniej płycie wokalistki "Talk That Talk".

Reklama

Nadchodząca płyta będzie już siódmym albumem pochodzącej z Barbados gwiazdy. Debiutancki "Music Of The Sun" pojawił się na rynku w 2005 roku.

Zobacz teledyski Rihanny na stronach INTERIA.PL!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy