Reklama

Red Hot Chili Peppers wciąż najlepsi

Wydawało się, że objęcie prowadzenia na liście najchętniej kupowanych w naszym kraju albumów przez formację Red Hot Chili Peppers to tylko przypadek. Tymczasem płyta "By The Way" po raz drugi znalazła się na szczycie tego zestawienia, podobnie jak przed tygodniem wyprzedzając zespoły Ich Troje i Myslovitz.

W pierwszej dziesiątce obeszło się bez większych przetasowań. Jedyną nową pozycją w Top 10 jest awansująca z miejsca 14 na ósme płyta "Besta Besta", czyli kolekcja największych przebojów grupy Lady Pank.

Reklama

W zestawieniu pojawiły się tym razem cztery nowości, ale najwyżej notowana z nich, płyta "Kameleon" grupy D-Bomb, zadebiutowała dopiero na miejscu 29. Dwa oczka niżej znalazło się najnowsze dzieło formacji Tilt zatytułowane "Emocjonalny terror", a obie te wydawnictwa rozdzielił album "Szklanka wody" Bajmu, który wciąż pozostaje najdłużej utrzymującym się na liście. W tym tygodniu jest już notowany na niej po raz 80.

Jeśli chodzi o pozostałe nowości to na miejscu 43. pojawiła się płyta "Nellyville" Nelly'go, a na 50. uplasował się zespół Soulfly i jego "3".

W zestawieniu najpopularniejszych w naszym kraju składanek prym wciąż wiedzie "Bravo Hits Lato 2002". Na miejsce drugie przesunęła się siódma część "Przebojów Lata z Radiem", a zaraz za nią znalazła się awansująca z miejsca dziewiątego kompilacja "Love Parade 2002".

Zobacz pełne notowanie!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ich Troje | Red Hot Chili Peppers | chili | Red Hot Chili Peppers

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje