Reklama

Ranking telewizyjnych jurorów

Ostry jak brzytwa, łagodny jak baranek - jak wypadają jurorzy telewizyjnych programów? "Bravo" wzięło ich pod lupę!

Występ w programach, w których oceniane są umiejętności, to możliwość pokazania się światu. Korzystają z tego również jurorzy. W tych zawodach bezkonkurencyjnie wygrywa Doda. Jej udział w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie" to nic innego jak kreowanie własnego wizerunku.

Reklama

"Jestem tam królową, siedzę na tronie, który sama wymyśliłam, i oceniam okiem widza, najbardziej szczerym, obiektywnym i bezpretensjonalnym" - tłumaczy Doda.

Zawsze dba, żeby błyszczeć bardziej niż uczestnicy, i zawsze jej się to udaje. Większe problemy z zaczarowaniem publiczności swoją osobą ma raper Tede - juror w "Fabryce Gwiazd". Zdaniem widzów, Tede nie za bardzo umie się znaleźć w takiej roli. A sam raper zawsze podkreślał, że nie chce być kojarzony z komercją. Co więc robi w programie, który w swojej nazwie ma wyraz "fabryka"?

W rankingu na najbardziej ciętego jurora na stronie "Brava" zdecydowanie zwyciężył Michał Piróg z "You Can Dance", który zebrał 45 proc. głosów. Dalsze miejsca zajęli Tomasz Jacyków ("Gwiazdy tańczą na lodzie", 17 proc.), Doda ("Gwiazdy tańczą na lodzie", 16 proc.) i Kuba Wojewódzki ("Mam talent", 14 proc.).

"Bravo" wyróżniło także Agnieszkę Chylińską z "Mam talent" ("Nie szydzi, nie rani, ale bawi! Taka jest Agnieszka jako jurorka i jako człowiek...") i Augustina Egurrolę z "You Can Dance" ("to zupełnie inna kategoria - to specjalista").

Na drugim biegunie znalazły się m.in. Małgorzata Foremniak z "Mam talent" ("Jako jurorka potrafi wypowiadać się o synchronach z miną prawdziwej specjalistki. Ale widzowie wiedzą, że z zawodu jest aktorką, a nie tancerką..." - komentuje "Bravo") i Weronika Marczuk-Pazura z "You Can Dance".

Cięte riposty jurorów zdaniem "Bravo":

"Dziewczyno, masz w głowie przeciąg" - Michał Piróg
"Mam radę dla pani Jolanty, żeby rzadziej pochylała się nad zamkniętą muszlą klozetową, bo jej kariera szybko się skończy. Zero!" - Tomasz Jacyków do Joli Rutowicz
"Jesteś daltonistką, oprócz tego, że jesteś trochę głupiutka" - Doda do Justyny Steczkowskiej
"Twój taniec jest proporcjonalny do twojego myślenia, więc jest spoko" - Doda do Joli Rutowicz
"Jesteś mentalnie i wizualnie plastikową lalką. Jesteś tak szara, że aż przykro" - Michał Piróg do uczestniczki
"Ten piruet zakręciłaś z palcem w tyłku" - Doda do Oli Szwed.

Bravo

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: baranek | brzytwa | talent | Michał Piróg | Mam Talent | ranking | juror

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje