Reklama

Puder: Dziewczyny z "Bitwy na głosy" razem ("Weź mnie do siebie")

Piosenką "Weź mnie do siebie" debiutuje grupa Puder, w składzie której odnalazły się trzy wokalistki z drużyny Andrzeja Piasecznego z "Bitwy na głosy".

W Dzień Kobiet (8 marca) pierwszą piosenkę opublikowała grupa Puder, którą tworzą: Dominika Bałazińska, Paulina Tarasińska i Małgorzata Nakonieczna (ta ostatnia pojawiła się też w "The Voice of Poland" w grupie Barona i Tomsona) oraz gitarzysta Jarek "Cypis" Kucharczyk. Za brzmienie odpowiada Jacek Tarkowski (kierownik muzyczny "Bitwy na głosy").

Reklama

Pomysł założenia zespołu wyszedł od Doroty Kopki-Broniarz, która pracowała z dziewczynami przy programie jako tzw. chórmistrz. To ona jest autorką tekstu do piosenki "Weź mnie do siebie" (muzykę napisała Ewelina Kordy, uczestniczka pierwszej edycji "The Voice of Poland").

"Są to kompozycje w całości autorskie lub wspólnie zarysowane ze spotkanymi po drodze muzykami. Czasem to teksty do kompozycji innych muzyków. Wszystko akustycznie. I zasada, którą wcielamy w życie: nie kombinujemy pod górkę. Nie przerabiamy na siłę. Jeśli coś kiedyś zostało wymyślone i jest fajne, to po prostu bierzemy w całości" - zapowiadają muzycy Pudru.

"A tymczasem nie planujemy, skupiamy się na muzyce. To nas przecież najbardziej wciąga. Pierwsze próby i piosenki już za nami! A jak, w którą stronę się to wszystko rozwinie i czy w ogóle coś wydarzy się dalej? Czas pokaże..." - dodają.

Sprawdź tekst piosenki w serwisie Tekściory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: „The Voice of Poland” | Puder

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje