Reklama

Poznajecie ją? Jako 11-latka...

- Ludzie już mnie nie rozpoznają. Minęło tyle lat... Myślę, że to dla mnie lepiej - mówi INTERIA.PL Klaudia Kulawik, która w 2008 roku, mając zaledwie 11 lat, zajęła 2. miejsce w telewizyjnym konkursie "Mam talent".

15-letnia obecnie Klaudia Kulawik całkowicie nie zniknęła ze świata show-biznesu. Młoda wokalistka nagrała piosenkę "With A Friend You Know" do filmu "Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa".

Reklama

Zobacz teledysk "With A Friend You Know":

Sprawdź tekst piosenki "With A Friend You Know" w serwisie Teksciory.pl! Dodaj własne tłumaczenie!

- Kiedy usłyszałam piosenkę, bardzo mi się ona spodobała. Traktuje o przyjaźni trójki bohaterów filmu "Felix, Net i Nika". Była to dla mnie wielka przygoda i zdobyłam wielkie doświadczenie. Pracowałam w studio nagraniowym i na planie filmowym z reżyserem. To była fajna przygoda - mówi nam Klaudia, która znów miała okazję pracować przed kamerami.

- Czy przypomniały mi się czasy "Mam talent"? Wtedy miałam 11 lat, byłam o wiele młodsza... Może troszeczkę mi się przypomniały - uśmiecha się Klaudia Kulawik.

Młoda wokalistka podkreśla, że praca na planie klipu do utworu "With A Friend You Know" wiele jej dała.

- To mój pierwszy teledysk. Mogłam się dowiedzieć, jak to wszystko wygląda od podstaw. Na co dzień nie śpiewam takich piosenek. Są to raczej utwory przestrzenne, liryczne, które przekazują emocje. Natomiast ten utwór to piosenka rockowa. Z tego powodu musiałam zagrać rockową dziewczynę i dodać od siebie więcej energii - powiedziała.

Klaudia Kulawik śpiewa w filmie:

Pomimo udziału w nagraniu piosenki do filmu "Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa", Klaudia Kulawik wciąż stawia na naukę. Nie oznacza to jednak, że młoda wokalistka nie wiąże przyszłości z muzyką.

- Cały czas się uczę. Takie doświadczenia pomagają mi w tym, co mam nadzieję będę robić w przyszłości. Swoją przyszłość zamierzam związać z muzyką. Ja to kocham po prostu - zaznacza.

- Mam jeszcze czas na karierę muzyczną. Przed debiutem chcę mieć pewność, że wiem, co robię - jednocześnie podkreśla.

Klaudia Kulawik zdradziła nam również, co się z nią działo po udziale w pierwszej edycji "Mam talent", kiedy zniknęła z show-biznesu.

- Zmieniłam szkołę. Obecnie chodzę do szkoły muzycznej w Katowicach. Uczę się grać na pianinie i na flecie, a także dodatkowo śpiewam - powiedziała w rozmowie z INTERIA.PL.

Wokalistka przyznała również, że od czasu występu w "Mam talent" jej popularność zanikła. Dlaczego?

- Ludzie już mnie nie rozpoznają. Minęło tyle lat... Myślę, że to dla mnie lepiej. Nie odczuwałam tak bardzo popularności, bo nie zostałam wystawiona do mediów. Jestem za to bardzo wdzięczna moim rodzicom i opiekunom, bo dzięki temu miałam czas na naukę. To wszystko odbywa się spokojnie - komentuje.

Klaudia Kulawik: Cały czas się uczę:

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje