Reklama

Porcelanowa Kasia Klich

Utwór "Porcelana" Kasi Klich zakwalifikował się do Konkursu Premier 45. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. U nas możecie go już posłuchać!

Piosenka "Porcelana" zapowiada nową płytę wokalistki o tym samym tytule. Posłuchaj:

Reklama

Album "Porcelana" do sprzedaży trafi 13 czerwca. To czwarta płyta Kasi, która tym razem nie tylko napisała wszystkie teksty i muzykę do większości piosenek, ale również zadebiutowała w roli współproducentki.

"Od poprzedniej płyty minęły już prawie trzy lata i wiele się wydarzyło. Po pierwsze, widoczne gołym okiem - jawię się Wam w wersji blond. Po drugie - słyszalne uchem - własnoręcznie "zmajstrowałam" kilka bitów i śmiało mogę się nazwać młodszym producentem" - mówi Kasia Klich.

"Starszy producent - Yaro - wprowadził mnie w arkana produkcji muzycznej, za co mu pokornie dziękuję i przyrzekam odkurzać studio do końca mych dni. Po trzecie - wróciła mi radość życia, a co za tym idzie - humorystyczne podejście do relacji międzyludzkich, czego dowodem są niektóre teksty. Nie pozostaje mi zatem nic innego, jak życzyć Wam miłego słuchania" - dodaje wokalistka, pamiętana z przeboju "Lepszy model".

Zobacz teledyski Kasi Klich na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: porcelana | kasia | Kasia Klich | Bogdan Klich

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje