Reklama

Pomyliła tekst hymnu. Christina Aguilera przeprasza

Podczas prestiżowego występu na meczu Super Bowl Christina Aguilera pomyliła tekst amerykańskiego hymnu!

Finał ligi futbolu amerykańskiego to najważniejsze sportowe wydarzenie w USA. Widownia transmisji spotkania idzie w miliony, a ceny telewizyjnych reklam biją kolejne rekordy (ponad 3 mln dolarów za 30-sekundowy spot w 2009 roku).

Reklama

Występ w finale Super Bowl uznawany jest za bardzo prestiżowy. Wcześniej tego zaszczytu dostąpili m.in. Billy Joel (dwukrotnie), Beyonce, Mariah Carey, Backstreet Boys, Cher, Whitney Houston czy Diana Ross.

Wiadomo już, że Christina Aguilera przejdzie do historii Super Bowl za sprawą pomyłki w tekście hymnu. Zamiast wersu "O'er the ramparts we watched" zaśpiewała "What so proudly we watched". Niektóre źródła podają, że niepoprawną wersję zaczerpnęła z Wikipedii. Pomyłkę błyskawicznie wytknęli Aguilerze krytycy i blogerzy.

Wokalistka zdecydowała się przeprosić za incydent w specjalnym oświadczeniu:

"Po prostu się zgubiłam. Mam nadzieję, że wszyscy poczuli moją miłość do tego kraju i że prawdziwy duch tego hymnu był odczuwalny" - powiedziała Aguilera.

Występ wokalistki na Twitterze chwalą jej przyjaciele z show-biznesu.

"Xtina zaśpiewała cudownie" - napisał Will.i.am z Black Eyed Peas, który także wystąpił podczas finału Super Bowl.

"Wyśpiewała to z głębi swojego serca. Nie widzieliście, że jeden z graczy był tak poruszony, że aż płakał? Chciałabym, żebyście sami tak spróbowali i zaśpiewali!" - oburza się krytyką Natasha Bedingfield.

Z uznaniem o występie Aguilery wypowiedziała się także Jordin Sparks, która śpiewała hymn podczas Super Bowl w 2008 roku.

"Testem dla prawdziwego artysty jest kontynuowanie występu, kiedy coś pójdzie nie tak i sprawienie, że ludzie się nie zorientują się podczas występu. Kocham cię Xtina".

Zobacz wpadkę Christiny Aguilery podczas śpiewania hymnu:

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Super Bowl | tekst | Christina Aguilera | hymn | występ

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje