Reklama

Reklama

Polscy fani Eurowizji oburzeni!

Telewizja Polska wciąż nie podjęła decyzji co do udziału naszego kraju w Konkursie Piosenki Eurowizji 2014.

Jak odnosi serwis eurowizja.org, Polska jest jedynym krajem, który nie poinformował jeszcze Europejskiej Unii Nadawców o decyzji w sprawie udziału albo rezygnacji z udziału w przyszłorocznej Eurowizji.

Brak jednoznacznej deklaracji ze strony TVP - ponoć wciąż szukane są źródła finansowania preselekcji i polskiej delegacji do Kopenhagi - powoduje irytację wśród fanów Eurowizji w naszym kraju.

Ci nie wiedzą, czy mają się zaopatrzyć w bilety na Konkurs Piosenki, które są nie tylko drogie, ale też szybko się rozchodzą.

"Otrzymuję bardzo dużo pytań dotyczących udziału Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji 2014. Fani i miłośnicy konkursu są zaniepokojeni brakiem informacji ze strony TVP. Wielu z nich chciałoby pojechać do Kopenhagi i kibicować polskiemu reprezentantowi ale nie wiedzą, czy takowy na tej scenie wystąpi. Tymczasem rusza sprzedaż biletów, które jak wiadomo bardzo szybko się rozchodzą" - komentuje Łukasz Smardzewski, członek zarządu i rzecznik prasowy OGAE Polska, czyli polskiego oficjalnego fanklubu Eurowizji.

Reklama

Termin składania deklaracji o partycypacji w Konkursie Piosenki ostatecznie ustalono na 10 stycznia.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL