Politycy z DJ-em!

DJ Adamus z duetu Wet Fingers stworzył specjalne nagranie, w które wsamplował wypowiedzi czołowych polskich polityków.

DJ Adamus znany z duetu Wet Fingers i programu "Kuba Wojewódzki", zdecydował się na intrygujący kolaż muzyczny. Sprawnie zmiksował wypowiedzi czołowych polskich polityków z muzyką specjalnie skomponowaną wraz z Ygorem, twórcą oprawy muzycznej show Wojewódzkiego.

Reklama

"To chyba naturalny proces, tak naprawdę tymi wypowiedziami bawię się od wielu lat, a zbliżające się wybory parlamentarne, były takim bodźcem bezpośrednim, do powstania tego utworu. Z wykształcenia jestem politologiem i dziennikarzem, nie mogłem więc obojętnie przejść obok wydarzeń" - mówi Adamus.

"Choć nadal uważam, że muzyka, powinna być wolna od polityki. Dlatego też w żaden sposób w moim utworze nie opowiadam się po żadnej stronie, jest to jedynie typowy kolaż muzyczny" - dodaje DJ.

W produkcji DJ-a Adamusa zostały użyte wypowiedzi znanych polskich polityków. Są wśród nich m.in. Andrzej Lepper, Jarosław Kaczyński,Roman Giertych, Wiesław Chrzanowski i Jan Maria Rokita.

W obawie przed możliwymi trudnościami z emisją utworu w rozgłośniach radiowych wytwórnia 001 Records postanowiła udostępnić go za darmo w internecie.

Projekt jest jednorazowy i stanowi odskocznię od codziennych zajęć DJ-a, który wspólnie z Mafia Mikiem kończy płytę projektu Wet Fingers, której wydanie zaplanowane jest na listopad.

Tymczasem już w połowie października pojawi się nowy klip zespołu, do singla "Kobiety 2007", opartego na hicie "Kobiety są gorące" Norbiego.

Zobacz teledyski Wet Fingers na stronach INTERIA.PL!

Dowiedz się więcej na temat: politycy | Wet Fingers

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje