Reklama

Reklama

Płyta skazanych gwiazd!

Paris Hilton, która nie ustaje w próbach zrobienia kariery muzycznej, dostała propozycję współpracy od popularnego rapera Akona. Połączyła ich... kryminalna przeszłość.

Najlepiej sprzedawany obecnie na świecie raper i wokalista r'n'b, Akon, zaoferował swoje zdolności do produkowania i pisania przebojowych piosenek początkującej w muzycznym biznesie Paris Hilton.

Akon zamierza pomóc w muzycznej karierze znanej dziedziczki hotelarskiej fortuny. Wydany w 2006 roku debiutancki album gwiazdy, zatytułowany "Paris", miał tak słabe wyniki sprzedaży, że wydający ją koncern płytowy Warner Bros. postanowił pożegnać się z wokalistką.

Mimo utraty kontraktu Paris rozpoczęła jednak nagrania do drugiej płyty.

Reklama

Pomimo powszechnego kwestionowania umiejętności wokalnych Hilton, Akon chce z nią pracować, po tym jak spędziła czas w więzieniu. Raper uważa, że teraz gwiazda doskonale pasuje do jego własnej firmy płytowej Konvict Muzik ("Muzyka Skazanych").

Paris Hilton odsiadywała w czerwcu wyrok za prowadzenie samochodu bez ważnego prawa jazdy. Sam Akon jeszcze przed rozpoczęciem swojej kariery także był więźniem, ale skazany był za znacznie poważniejsze przestępstwa: napad z bronią w ręku oraz handel narkotykami.

"Myślę sobie, że teraz, gdy Paris Hilton jest oficjalnie skazańcem, to poznam ją bliżej i wydam jej płytę" - wyznał Akon.

"Zdecydowanie mógłbym dać jej kontrakt w mojej firmie płytowej, bo jest oryginalna" - dodaje raper.

Przypomnijmy, że Akon wystąpi w Polsce na festiwalu Coke Live Music Festival" w Krakowie, który odbędzie się w dniach 24 i 25 sierpnia.

Zobacz teledyski Paris Hilton oraz Akona na stronach INTERIA.PL!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy