Reklama

Piotr Kupicha: Nie chce mi się odpowiadać

Lider zespołu Feel z nieukrywaną irytacją odnosi się do sugestii dotyczących rozpadu grupy i rozpoczęcia kariery solowej.

Gdy Magda Mołek zapytała w "Dzień dobry TVN", czy w zespole Feel "wszystko się rozpadło", ten najpierw ironicznie odpowiedział: "nic dodać, nic ująć", a następnie wyraził swoje niezadowolenie z takiego postawienia sprawy.

Reklama

"Na te pytania nie chce mi się już odpowiadać. Szanowni państwo, już mi się na to pytanie nie chce odpowiadać. Feel jest Feelem, a Piotr Kupicha to lider zespołu. Gramy, jesteśmy, doceniamy to, co mamy" - oświadczył wokalista.

Tymczasem nowy singel zespołu - "Poczuj to" - funkcjonuje jako... singel Piotra Kupichy. Nowa wytwórnia Feela tak właśnie kazała opisywać to nagranie.

Co więcej, facebookowy fanpage Feela zmienił nazwę na "Piotr Kupicha - Feel".

Piotr Kupicha w ogóle się do tych zmian (podyktowanych prawdopodobnie względami formalnymi związanymi z prawami do wydawania muzyki Feela) nie odnosi, przekonując, że "Feel jest Feelem".

Wokalista przy okazji zareklamował swoją / Feela najnowszą piosenkę.

"Zrobiliśmy nową, bardzo odważną piosenkę. Bardzo odważnie skorzystaliśmy z brzmień elektronicznych. Oczywiście Feel pozostaje Feelem, jest gitarowym zespołem. Myślę, że pewne odważne ruchy, idąc w ślad Europy i całego świata, są dla nas wyzwaniem. Cieszymy się, że te ruchy wykonaliśmy" - powiedział Kupicha.

Zobacz wypowiedź Piotra Kupichy:

"Dzień dobry TVN" / x-news

Sprawdź tekst piosenki w serwisie Teksciory.pl!

Debiut Eweliny Lisowskiej przed premierą!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Feel | Piotr Kupicha | Dzień Dobry TVN

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje