Reklama

Piotr Karpienia: "Sodówka" pod kontrolą?

Znany z programu "Mam talent" Piotr Karpienia opowiada portalowi INTERIA.PL o pokusach czyhających na show-biznesowych debiutantów. - Nie mogę przysiąc, że sodówka mi nie odbije - komentuje artysta.

Piotr Karpienia poznał już uroki sławy i popularności. Występy muzyka w programie "Mam talent" oglądały przecież miliony telewidzów. Ten jednak stara się trzeźwo podchodzić do popularności.

Reklama

- Recepta na to, by sukces nie uderzył do głowy, jest przeżycie kilku sytuacji i wyciągnięcie wniosków z tego, co się zrobiło źle w przeszłości - radzi.

Uczestnik czwartej edycji programu "Mam talent" przyznaje, że podczas lat koncertowania z zespołami czy też jako solista, dostrzegł wiele pokus czyhających na muzyków.

- Jest taka otoczka... Łatwo jest w to wpaść, na przykład w alkohol. Jestem już w takim wieku, że już przez to przeszedłem. Wiem, czym to grozi, bo widziałem to na przykładzie innych. Nie ciągnie mnie w tą stronę - zapewnia Piotr Karpienia.

- Alkohol? Nigdy nie byłem aż takim fanem, by dać się w to wciągnąć. To jest używka ogólnie dostępna, ale traktuję ją jako dodatek. Staram się skupić na muzyce. Najważniejsze jest to, by grać koncerty, dzielić się muzyką z ludźmi i przeżywać to nieopisane uczucie, które rodzi się podczas występowania - zaznacza artysta.

- Tak naprawdę w tym wszystkim najważniejsza jest muzyka. To, co dzieje się wokół, to również duży element życia artysty. Trzeba to jednak trzymać pod kontrolą - podkreśla Piotr Karpienia.

- Z drugiej strony nigdy nie wiadomo, co się może wydarzyć. Nie mogę przysiąc, że woda sodowa nigdy mi nie odbije. Może być różnie - trzeźwo zauważa muzyk.

Zobacz teledysk do singla "W pościeli z łez":


Sprawdź tekst piosenki "W pościeli z łez" w serwisie Teksciory.pl!

Czytaj także:

Posłuchaj debiutu finalisty "Mam talent"

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: talent | Nie | Mam Talent | "Mam talent" | 'Mam talent' | piotr | Piotr Karpienia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje