Reklama

Reklama

Paulina Lenda powraca do Polski: Pozwoliłam odejść

"Pozwoliłam odejść" to tytuł nowego teledysku Pauliny Lendy, nieco zapomnianej już finalistki pierwszej edycji "Mam talent".

W 2008 roku 15-letnia wówczas Paulina Lenda zachwyciła jurorów pierwszej edycji "Mam talent". Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Kuba Wojewódzki nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli i usłyszeli. Pod wielkim wrażeniem byli również widzowie, których sms-y przepchnęły Paulinę aż do ścisłego finału.

Potem jednak zaczęły się schody i zderzenie z brutalnymi realiami rodzimego show-biznesu.

- To były tak burzliwe lata... Najpierw wielkie zamieszanie związane z programem, połączone z moją maturą. Później kilka złych decyzji, które podjęłam i za które słono zapłaciłam. Skomplikowane relacje z najbliższymi, które musiałam wyprostować. Problemy, z którymi borykałam się przez kilka lat w życiu prywatnym i pewne tragedie, które mnie spotkały przez ten czas. Do tego miłość, z której nie mogłam się wyleczyć i która bardzo destrukcyjnie na mnie działała w tamtym okresie... - wspominała wokalistka w rozmowie z Interią.

Reklama

Ostatecznie wiosną 2014 roku Paulina (która z Polski przeniosła się do Anglii) własnym sumptem wydała debiutancką płytę "Wolf Girl". To z tego albumu pochodzi utwór "Pozwoliłam odejść", do którego właśnie wypuściła nakręcony w Kołobrzegu teledysk.

"Płakałam przy pierwszym, płaczę i przy drugim. Przed Wami jedna z ważniejszych historii mojego życia opowiedziana w kilku kadrach... (...) Jestem cholernie szczęśliwa, że 'pozwoliłam odejść' i opuścić moją szufladę piosenkom, które pojawiły się na 'Wilczycy'. Droga ta była/jest dość wyboista i kręta, ale dziękuję Wam za całe wsparcie, które od Was otrzymałam i za to, że byliście przy mnie przez ostatnich kilka miesięcy!" - napisała do fanów Paulina Lenda na Facebooku, która ujawniła, że wraca z Londynu "do domu".

Sprawdź tekst piosenki "Pozwoliłam odejść" w serwisie Tekściory.pl!

Sprawdź profil Pauliny Lendy w serwisie Muzzo.pl!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL