Reklama

Nowy teledysk Toni Braxton

Toni Braxton, czarnoskóra wokalistka amerykańska, przygotowuje dla swych fanów miłą niespodziankę. Przy okazji kręcenia swego najnowszego teledysku zaprosiła do współpracy dwóch znanych raperów Dr.Dre i Q-Tipa.

W wideoklipie do piosenki "Just Be Man About It" Q Tip gra mężczyznę, z którym Toni zaczyna romansować po tym, jak zrywa z nią Dr. Dre. Opowiadając fabułę teledysku wokalistka powiedziała: "Dre jest DJ-em w jednym z klubów. Któregoś wieczoru dzwoni do mnie i mówi - 'Dziś nie wrócę na noc'. Jestem jego dziewczyną i wściekam się na niego. To już któryś raz z kolei. Zaczynam rzucać talerzami i mówię sobie - 'Czas z tym skończyć! Dzwonię więc do innego faceta, a gra go Q-Tip. Spędzamy razem noc. Gdy Dre wraca do domu, zastaje nas na kanapie. Pokazuje mi środkowy palec i obrzuca wyzwiskami, po czym wychodzi".

Reklama

"Wszyscy wiedzą, że normalnie on by tego nie zrobił. Jestem mu wdzięczna, że sprawił, że w tym teledysku czułam się jak Superman w spódnicy. To było naprawdę duże przeżycie. Ludzie mogą zobaczyć jego ciemną stronę i on się na to zgodził. Chyba też nieźle się przy tym bawił".

WENN

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: wokalistka | Toni Braxton | nowy teledysk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje