Reklama

Nowy teledysk Madonny

Guy Ritchie, od niedawna mąż Madonny, nakręci jej najnowszy teledysk. Zdjęcia rozpoczną się w połowie lutego w Los Angeles, a wideoklip będzie towarzyszył następnemu singlowi piosenkarki "What It Feels Like For A Girl".

Singel z piosenką trafi do amerykańskich sklepów 19 marca i w tym samym czasie w stacjach telewizyjnych pojawi się teledysk. Jako że Ritchie nie za bardzo ma ochotę zaangażować żonę do pracy przy swoich filmach, zdecydował się nakręcić dla niej teledysk.

Reklama

"Nakręcę jeden wideoklip i zobaczę, co z tego wyjdzie. Lubimy te same rzeczy, więc nie powinno być żadnych problemów. Jest sens, abyśmy razem pracowali. Jak na razie jednak nie mam dla niej żadnych propozycji ról filmowych. Zaczniemy od teledysku" - powiedział mąż Madonny.

W międzyczasie ujawniono także, iż piosenkarka nagra słynny utwór "Je T'Aime", z repertuaru Serge Gainsbourga. Nagranie trafi na płytę będącą hołdem dla tego legendarnego francuskiego wokalisty. Jak na razie jednak nie wiadomo, czy Madonna zaśpiewa je po angielsku, czy też po francusku.

Autorka przeboju "Music" porozumiała się ostatnio z członkami mało znanego brytyjskiego duetu Alpha i być może dojdzie do jakichś wspólnych nagrań. Grupa nagrała niedawno jeden utwór wspólnie z Jarvisem Cockerem z formacji Pulp i szykuje się do wydania swej drugiej płyty, którą wypuści na rynek już 19 marca należąca do członków grupy Massive Attack wytwórnia Melankolic.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Madonna | wideoklip | nowy teledysk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje