Reklama

Nowy rekord Spice Girls

Członkinie brytyjskiej grupy Spice Girls przywykły już chyba do ustanawiania różnego rodzaju rekordów. Tym razem ich zespół stał się pierwszym w historii wykonawcą, któremu udało się umieścić na pierwszym miejscu brytyjskiej listy przebojów aż dziewięć singli.

Tym dziewiątym jest płytka zawierający utwory "Holler" i "Let Love Lead The Way". Fakt ten na pewno nabiera dużego znaczenia na tydzień przed premierą najnowszej płyty kwartetu "Forever". W ten sposób Spice Girls zyskały psychologiczną przewagę nad grupą Westlife, z którą walczyć będą o prymat na liście najlepszych albumów w Anglii.

Reklama

Wokalistki nie kryły radości, gdy dowiedziały się o swym sukcesie. W specjalnym oświadczeniu, wydanym z tej okazji, napisały: "Jesteśmy przeszczęśliwe, że znów jesteśmy Numerem Jeden. Tym bardziej, że jest to nasz pierwszy singel po dwuletniej przerwie".

Na drugim miejscu zadebiutowała w zestawieniu najlepiej sprzedających się singli Martine McCutcheon z utworem "I'm Over You", a na trzecie trafił od razu Ricky Martin z piosenką "She Bangs"

Zobacz więcej na ten temat

WENN

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Spice Girls | rekord | spice | Girls

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje