Reklama

Nowa jurorka w "Idolu"?

Coraz głośniej mówi się o tym, że kariera Pauli Abdul, byłej gwiazdy pop z lat 80., jako jurorki w programie "American Idol" dobiega końca. Na jej miejsce ma ponoć przyjść inna znana niegdyś wokalistka.

Według nieoficjalnych informacji najpoważniejszą kandydatką do zastąpienia Pauli Abdul jest Belinda Carlisle, była wokalistka grupy The Go-Go's, która później z powodzeniem działała pod własnym nazwiskiem.

Reklama

Jej największe sukcesy przypadają na drugą połowę lat 80. To wówczas ukazały się płyty "Heaven On Earth" (z przebojami "Heaven Is A Place On Earth", "I Get Weak" i "Circle in the Sand") i "Runaway Horses" (single "Leave a Light On" i "Summer Rain").

Belinda Carlisle przyznała, że otrzymała ofertę zastąpienia Abdul kilka lat temu.

"Czy byłabym jurorką w tym programie? Nie wiem. Mówiąc szczerze, to nie moja sprawa, bo wolę słuchać muzyki pochodzącej z bardziej organicznego miejsca" - opowiada wokalistka.

Przypomnijmy, że na początku lutego ukazała się płyta "Voila", będąca pierwszym materiałem Belindy po 10-letniej przerwie. Na tym albumie znalazły się jej wersje 11 klasycznych kompozycji mistrzów piosenki francuskiej jak Serge Gainsbourg, Jacques Brel czy Edith Piaf.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: idole | wokalistka | Belinda Carlisle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje