Reklama

Nosowska pokonała Jopek

Najlepiej sprzedawaną płytą w Polsce jest obecnie solowy album Kasi Nosowskiej "UniSexBlues", awansujący w tygodniu oficjalnej premiery z miejsca 11. na szczyt zestawienia.

Płyta wokalistki grupy Hey zakończyła trwające trzy tygodnie panowanie Anny Marii Jopek z"ID", która przesuwa się na miejsce 2.

Reklama

Na podium wchodzi też formacja Lady Pank, której album "Strach się bać" przed tygodniem zadebiutował przedpremierowo na pozycji 12., a po oficjalnej premierze jest już na 3.

W związku z tym, że w podsumowywanym okresie był Dzień Dziecka, dużym zainteresowaniem cieszyły się też płyty z muzyką dla dzieci. Obie są polskojęzycznymi wersjami wydawnictw firmowanych przez animowane gwiazdy stworzone zagranicą.

Z miejsca 14. na 5. awansowała Bebe Lily z albumem "Mój świat", zaś na 8. debiutuje Króliczek Titou i "Moja pierwsza płyta".

Jednak najbardziej rozchwytywaną premierą okazał się nowy album, wracającej z kręgów piosenki aktorskiej do popu, Justyny Steczkowskiej. "Daj mi chwilę" zajmuje 6. lokatę.

Bardzo wysoko, bo na pozycji 16. i to przed oficjalną premierą, zadebiutowała nastoletnia gwiazda r'n'b Rihanna z płytą "Good Girl Gone Bad".

W pierwszej czterdziestce zmieściła się jeszcze jedna nowość, czyli kolejna część bestsellerowej składanki aktualnych przebojów "Top Kids 10". Album dostępny także w wersji z płytą DVD wchodzi na miejsce 28.

Największy awans odnotowała Avril Lavigne z "The Best Damn Thing", po skoku z 31. na 19.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje