Reklama

Natalia Oreiro: "Chciałabym zaśpiewać z Pearl Jam"

Niedawno do sklepów muzycznych trafiła płyta "Tu veneno", drugi w karierze album Natalii Oreiro, argentyńskiej aktorki i wokalistki, która popularność zdobyła dzięki serialowi "Zbuntowany anioł". Piosenki na niej zawarte, podobnie jak w przypadku wydawnictwa debiutanckiego, utrzymane są w lekkiej i tanecznej konwencji. Tym bardziej więc fanów seksownej latynoski zaskoczyć może wiadomość, że prywatnie Natalia słucha całkiem innej muzyki.

"Fascynują mnie różne gatunki muzyczne, ale przyznam szczerze, że najbardziej do gustu przypadła mi muzyka w wykonaniu Janis Joplin oraz zespołów The Ramones i Pearl Jam" - powiedziała Natalia w rozmowie z INTERIA.PL.

Reklama

Co ciekawe zespół, na czele którego stoi Eddie Vedder znajduje się także na szczycie listy artystów, z którymi gwiazda serialu "Zbuntowany anioł" chciałaby zaśpiewać w duecie. "W sumie to nie ma takiego artysty, dla duetu z którym oddałabym wszystko. Myślę, że trzeba czekać na to co przyniesie mi los, jakie staną przede mną możliwości. Choć nie ukrywam, że zaśpiewanie wspólnie z Pearl Jam, to byłoby coś!" - dodała Natalia.

Dla fanów latynoskiej piękności mamy bardzo dobrą wiadomość. Na wrzesień i październik artystka planuje tournee po Europie i na pewno zawita wtedy na kilka dni do Polski.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: wiadomość | anioł | Zbuntowany anioł | Natalia Oreiro | natalia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje