Reklama

Natalia Kukulska: Na pisanie mam jeszcze czas

Już 23 kwietnia w sklepach muzycznych pojawi się kolejny, długo oczekiwany, album Natalii Kukulskiej, jednej z najbardziej popularnych w ostatnich latach polskich wokalistek. Na płycie "Tobie", podobnie jak w przypadku poprzednich wydawnictw, Natalia śpiewa teksty napisane dla niej przez innych autorów. Dzieje się tak dlatego, iż wokalistka sama jeszcze nie czuje się na siłach, aby pisać teksty.

"Nie czuję się na siłach, aby pisać teksty do piosenek, które śpiewam. Nie mam tak dobrego warsztatu, aby dobrze to zrobić. A poza tym jestem w na tyle dobrej sytuacji, że nie muszę się za wszelką cenę przełamywać i próbować coś pisać. Oczywiście, próbowałam to robić, ale nie byłam z tego zadowolona. Mam w sobie na tyle samokrytyki, że nie chciałam tego pokazywać światu. Mam taki komfort, że pracuję z osobami mi bliskimi, uczestniczę w powstawaniu tych tekstów, często nawet sama wymyślam ich temat i wprowadzam drobne poprawki. Czasami napisanie takiego tekstu zajmuje ponad miesiąc i jest efektem wielu rozmów. Dlatego gdzieś tam w środku czuję, że są to także moje teksty" - powiedziała nam Natalia.

Reklama

A już 1 maja koncertem na poznańskim torze kajakowym Malta, rozpocznie się jej duża trasa koncertowa po Polsce, której internetowym patronem jest INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Natalia Kukulska | teksty | Kukulska | natalia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje