Reklama

Nagraj duet z Susan Boyle!

Jesienią w sklepach pojawi się nowy album Susan Boyle, rewelacji brytyjskiego "Mam talent". Na płycie "The Gift" może się znaleźć Twój duet z wokalistką!

Susan Boyle właśnie ogłosiła międzynarodowy konkurs, który potrwa do 23 lipca na jej oficjalnej stronie i na jej kanale w serwisie YouTube.

Reklama

Susan opowiada o szczegółach konkursu:

"W zeszłym roku moje marzenie o nagraniu płyty ziściło się po tym, jak odważyłam się wziąć udział w eliminacjach do programu 'Mam Talent'. To był wspaniały rok, to był wspaniały dar losu, który teraz chciałabym przekazać Tobie" - mówi Susan Boyle.

Żeby wziąć udział w konkursie, należy umieścić na oficjalnym kanale Susan w serwisie YouTube wideo prezentujące siebie śpiewającego kolędę "Cicha Noc" ("Silent Night"). Zwycięzcę ma wybrać sama Susan Boyle. Laureata poznamy 26 lipca.

"Wiem, że jest wiele utalentowanych osób, które nie maja w sobie tyle odwagi, by od razu wystartować w tak popularnym programie jak 'Mam Talent'. Dlatego mam nadzieję, że ten konkurs będzie mniej onieśmielający dla nich, kiedy w zaciszu domowym będą mogli nagrać swój występ. Mam także nadzieję, że ludzie którzy od zawsze marzyli, by śpiewać, dadzą sobie wreszcie tę szansę. Życzę wam wszystkim powodzenia!" - kończy Susan.

Przypomnijmy, że po występie w programie "Mam Talent" (filmy z jej udziałem biły rekordy oglądalności w internecie), Susan pod koniec listopada 2009 roku zadebiutowała płytą "I Dreamed A Dream". To wydawnictwo okazało się najlepiej sprzedającym się albumem 2009 roku, choć od premiery minęło raptem 6 tygodni.Do tej pory na całym świecie rozeszło się ponad 10 milionów egzemplarz.

Przypomnijmy pamiętny występ Susan w "I Dreamed A Dream", który zapoczątkował jej sławę:

Czytaj także:

Wyśniony sen pani z sąsiedztwa - nasza recenzja debiutu Susan

Sprzedaż płyt 2009: Susan deklasuje!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje