Reklama

Naga Alicia Keys w obronie pokoju

Alicia Keys zaskakuje. Będąca w cięży piosenkarka umieściła na portalu społecznościowym swoje nagie zdjęcie z namalowanym symbolem pokoju na brzuchu. "Chcę dać swojemu dziecku lepszy świat" - wyjaśnia gwiazda.

Alicia Keys na swoim Instagramie pojawiła się nago. Nie pozuje do kalendarza i nie jest to ukradzione zdjęcie przez hakera. Piosenkarka zdecydowała się pokazać bez ubrania dla wyższego celu. Na brzuchu, w którym nosi swoje nienarodzone jeszcze dziecko, wymalowała symbol pokoju. Pragnie zwrócić uwagę swoich fanów na konflikty międzynarodowe i możliwości konstruowania lepszego świata.

Reklama

"Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za pokój na świecie. Chcę zwrócić uwagę całego świata. Wierzę, że ludzie nie zignorują tego zdjęcia" - pisze artystka na swoim profilu.

Aby nie być gołosłowną Alicia Keys przekazała 1 milion dolarów, żeby zainicjować kampanię "We Are Here". Pieniądze będą podzielone m.in. na walkę z wojną, przemocą, biedą, z rasizmem i seksizmem. Piosenkarka chce pomagać również ludziom z AIDS oraz afrykańskim dzieciom, by zwiększyć ich szanse na edukację i pomoc medyczną.

Klikając na poszczególny sektor pomocowy, można dowiedzieć się co zrobić, żeby choć trochę zmienić świat na lepszy dla przyszłych pokoleń. Gwiazda zachęca też do promowania kampanii poprzez dodawanie swojego zdjęcia na Instagramie z karteczką "I Am Here For..." . I tu należy wpisać powód, dla jakiego żyjemy na świecie. Do kampanii włączyło się wielu celebrytów znanych ze sceny i wielkiego ekranu.

Zobacz teledyski Alicii Keys na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: naga | Alicia Keys

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama