Reklama

Nadwaga to przeszłość. Christina Aguilera znów sexy (nowy klip)

Do sieci trafił najnowszy teledysk wokalistki Christiny Aguilery. W klipie zmagająca się z nadwagą piosenkarka chwali się nienaganną figurą.

Wideoklip nakręcono do piosenki "Let There Be Love". Utwór pochodzi z ostatniego albumu Christiny Aguilery "Lotus", który ukazał się pod koniec 2012 roku.

Reklama

Płyta, która miała być tryumfalnym powrotem gwiazdy na scenę, okazało się komercyjną katastrofą. Album w pierwszym tygodniu po sprzedaży dotarł zaledwie do 7. pozycji amerykańskiej listy "Billboard 200" i jest najgorzej sprzedającą się płytą w karierze piosenkarki.

Christina Aguilera nie poddaje się jednak i teledyskiem "Let There Be Love" zamierza podratować nikłą popularność albumu "Lotus".

Już na początku teledysku wokalistka zwraca się do najwierniejszych fanów, dziękując za wsparcie i dedykując im utwór.

"Dziękuję wam, że wypełniliście sobą moje życie, a moje serce miłością, która trwa przez te wszystkie lata. Jesteście ze mną, a ja bardzo cenię sobie wasze wsparcie, dlatego ten utwór jest dla was" - powiedziała.

W klipie możemy zobaczyć m.in. 5-letniego synka piosenkarki Maxa, jej przyjaciółki wokalistkę Christinę Milian i celebrytkę Nicole Richie, oraz obecnego partnera gwiazdy Matthew Rutlera.

Oczywiście najwięcej emocji wzbudzają jednak ujęcia Christiny Aguilery, która po raz kolejny udowadnia, że czasy zmagania się z nadwagą to przeszłość. Piosenkarka prezentuje się w bikini, a w innym ujęciu widać ją w czarnym obcisłym body.

Sprawdź tekst piosenki w serwisie Tekściory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: sexy | nadwaga | teledyski | Christina Aguilera

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama