Reklama

Michał Wiśniewski przestrzega

Promujący solowy album "La Revolucion" wokalista 26 listopada spotka się z fanami w warszawskim Empiku. "Może dojść do dziwnych sytuacji" - ostrzega Michał Wiśniewski.

Przed kim przestrzega Michał Wiśniewski? Chodzi o fankę artysty Katarzynę R., która dręczy piosenkarza i jego rodzinę.

Reklama

"Nie chcę Was zniechęcać, wręcz przeciwnie, do odwiedzenia Empiku w dniu premiery mojej płyty, ale czuję się w obowiązku poinformować, że może dojść do dziwnych sytuacji. Jest mi przykro, że osoba chora, psychicznie (opinia biegłych), ale jednak chora, nieświadoma swoich czynów ponosi karę za swój stan" - napisał o wielbicielce.

"Wymiar sprawiedliwości dopuszcza jednak sytuację, że stan duchowy nie jest równy stanowi świadomości. A więc dopóki nie dźgnie mnie nożem albo mojej żony lub dzieci, choć niepoczytalna - to nie może nic zrobić" - pisze.

"Choć policja gwarantuje nam ochronę i mam nadzieję, że nie będzie sytuacji, że nie zostanie rozpoznana na zdjęciach, to jednak czuję się w obowiązku zwrócić Wam na nią uwagę. Znacie ją z sieci i wiecie, kim jest. Ma przebłyski świadomości. Oby częstsze i potrafi zachowywać się normalnie. Niestety rzadko" - kończy.

Michał Wiśniewski opublikował również listy Katarzyny R. Oto fragmenty korespondencji.

"Wybij sobie z głowy związek z Dominiką Tajner. Już wysyłam informacje do sądu, prokuratury i policji, by zniknęła z naszego życia raz na zawsze!" - pisze kobieta.

"Kocham i zależy mi na Tobie, jesteś dla mnie najważniejszym człowiekiem na świecie, więc daj sobie pomóc. Czekają nas zaręczyny i ślub, więc się nie wygłupiaj i nie odchodź" - to fragment innego listu.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ich Troje | Michał Wiśniewski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje