Margaret u Kuby Wojewódzkiego: "Penis był sztuczny"

Gościem Kuby Wojewódzkiego była 22-letnia wokalistka Margaret. Piosenkarka rozmawiała z dziennikarzem m.in. o "nudystycznym" klipie "Thank You Very Much".

Przypomnijmy, że pochodząca ze Stargardu Szczecińskiego wokalistka Małgorzata Jamroży stała się popularna dzięki klipowi "Thank You Very Much". Z powodu nadmiernej nagości aktorów występujących w wideo, teledysk został chwilowo zablokowany przez administratorów You Tube.

Reklama

W rozmowie z Kubą Wojewódzkim 22-latka opowiedziała o sesji zdjęciowej do klipu. Zapytana przez dziennikarza, czy "śniły jej się penisy" i "wiszące pośladki" aktorów, zaprzeczyła.

"To było strasznie śmieszne. Był tam taki pan, który miał 60 lat i miał taką chorobę, że nigdzie nie miał włosów. I on mi to opowiadał, to był jego sposób flirtowania ze mną... kazał mi się dotykać po kolanie!' - wspominała Margaret.

Wzbudzającą najwięcej kontrowersji sceną w "Thank You Very Much" jest ujęcie, w którym jeden z aktorów wytrąca wokalistce kubek penisem.

"Długo ćwiczyliście tę scenę?" - pytał Kuba Wojewódzki.

"Pół godziny. (...) Penis był sztuczny. Ty myślisz, że on przez pół godziny prawdziwym penisem machał?" - odpowiedziała Margaret.

Sprawdź tekst piosenki w serwisie Tekściory.pl!

Dowiedz się więcej na temat: wokalistka | penis | Margaret | Kuba Wojewódzki

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje