Reklama

Margaret: Polska szafiarka zrobi światową karierę?

Dowcipny teledysk "Thank You Very Much" debiutującej wokalistki Margaret ma szansę stać się międzynarodowym przebojem. Na razie jednak klip ma problemy z cenzurą.

"Teledysk ślicznej Margaret jest wszystkim tym, czego potrzebuje polski rynek muzyczny - mieszanką audiowizualnej kreatywności, odważnego konceptu i powiewu świeżości" - reklamuje wokalistkę wydawca.

Reklama

Za pseudonimem Margaret kryje się 22-letnia Małgorzata Jamroży, która pochodzi ze Stargardu Szczecińskiego. Małgosia od kilku lat prowadzi popularnego bloga modowego.

Teledysk "Thank You Very Much" został wyreżyserowany przez Chrisa Marrsa Piliero, autora klipów m.in. The Black Keys, Britney Spears czy Ke$hy.

W tym dowcipnym wideo Margaret gra rolę dziewczyny wychowującej się w rodzinie nudystów, co przy okazji urodzin taty staje się koszmarnie uciążliwe.

Mimo że teledysk jest sympatyczny i utrzymany w żartobliwym tonie, to z powodu nagości serwis YouTube notorycznie kasuje jego coraz to bardziej ocenzurowane wersje.

Dlatego polecamy zapoznać się z poniższą... zanim będzie za późno.

Sprawdź tekst "Thank You Very Much" w serwisie Teksciory.pl!

Za produkcję piosenki Margaret odpowiada Ant Whiting - młody, zdolny producent i kompozytor, który zadebiutował w branży w 2005 roku, współpracując z M.I.A przy jej albumie "Arular", który zawojował wydawnicze listy przebojów od Europy przez USA aż po Japonię.

Czy Margaret ma szansę na światową karierę? Komentujcie!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: YOU | Margaret | teledyski | youtube | nudyści | nagość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje