Reklama

Marcin Spenner i Patrycja Markowska w duecie

"Połączyło nas przeznaczenie" - mówi Patrycja Markowska o współpracy z Marcinem Spennerem, laureatem drugiego miejsca w drugiej edycji "X Factora".

W programie "Dzień Dobry TVN" Patrycja Markowska ujawniła, że otrzymała kiedyś propozycję zostania jurorem programu "X Factor". Ostatecznie do tego nie doszło. Kiedy wokalistka zobaczyła Marcina Spennera śpiewającego piosenkę Raya Charlesa w tym show, to aż się popłakała ze wzruszenia.

Reklama

"Myślę sobie, że nie ma przypadków w życiu, połączyło nas przeznaczenie" - mówi Patrycja Markowska, która w trakcie trwania "X Factora" została poproszona przez Marcina Spennera o wypowiedź na jego temat. Wówczas padła deklaracja o nagraniu duetu.

"Piosenka jest w klimacie trochę filmu 'Hair', trochę hipisowskim, trochę na "odpince", takim luzie... ale też oczywiście chcieliśmy zachować nasze charaktery" - mówi Markowska.

Realizacją nagrania zajął się Jerzy Runowski (producent m.in. Kasi Kowalskiej). Duet ma pojawić się na przełomie października i listopada.

Marcin Spenner zdradził, że przygotowywana przez niego debiutancka płyta zawierać będzie covery ("będzie i rock, i soul, i jazz").

Czytaj także:

Marcin Spenner kontra Dawid Podsiadło: Walka o kasę i prestiż

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: marcin | Marcin Spenner | Patrycja Markowska | piosenka | The Dumplings | markowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje