Reklama

Marcin Spenner i Patrycja Markowska razem. Posłuchaj

"Nie chcę wiedzieć nic" to zapowiadany już przez nas wspólny utwór Marcina Spennera (finalista "X Factora") i Patrycji Markowskiej.

"Doczekałem się momentu, w którym z dumą mogę zaprezentować wam utwór, który było mi dane zaśpiewać w duecie z wyjątkową osobą i według mnie jedną z najbardziej utalentowanych wokalistek na polskim rynku. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w ten projekt i przede wszystkim Patrycji za to, że pozwoliła mi spełnić kolejne marzenie..." - napisał Marcin Spenner na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.

Reklama

W nagraniu utworu wziął udział zespół Marcina - InsideOut. Realizacją nagrania zajął się Jerzy Runowski (producent m.in. Kasi Kowalskiej).

"Myślę sobie, że nie ma przypadków w życiu, połączyło nas przeznaczenie" - mówi Patrycja Markowska, która w trakcie trwania "X Factora" została poproszona przez Marcina Spennera o wypowiedź na jego temat. Wówczas padła deklaracja o nagraniu duetu.

Przypomnijmy, że 27-letni wokalista zajął drugie miejsce w programie "X Factor" (pierwszy był Dawid Podsiadło).

Posłuchaj piosenki "Nie chcę wiedzieć nic":


Sprawdź tekst "nie chcę wiedzieć nic" w serwisie Teksciory.pl!

"Piosenka jest w klimacie trochę filmu 'Hair', trochę hipisowskim, trochę na "odpince", takim luzie... ale też oczywiście chcieliśmy zachować nasze charaktery" - mówi Markowska.

Za montaż wideo do "Nie chcę wiedzieć nic" odpowiadał Marcin Koczot, od 2003 roku wspierający wokalnie Patrycję Markowską, uczestnik "Idola" i "The Voice of Poland", były wokalista grupy Chemia.

Czytaj także:

Marcin Spenner kontra Dawid Podsiadło: Walka o kasę i prestiż

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: chcę | Nie | markowska | marcin | Marcin Spenner | Patrycja Markowska | piosenka | The X Factor

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje