Reklama

Reklama

"Mam talent": Niezwykły popis!

"Istnieje przekonanie, że muzyka klasyczna nie jest cool. Chcemy pokazać, że to nieprawda" - tak anonsowała swój udział w brytyjskim "Mam talent" grupa The Arrangement. Zespół nienagannie ubranych 17- i 18-latków zachwycił publikę coverami popowych przebojów.

The Arrangement to kolejni bohaterowie czwartej edycji programu "Britain's Got Talent". Przyszli na casting z zamiarem odświeżenia nudnego wizerunku muzyki klasycznej. Sądząc po reakcji publiczności - plan powiódł się w stu procentach.

Widzowie mogli usłyszeć w ich wykonaniu m.in. "Poker Face" Lady GaGi czy "If I Were A Boy" Beyonce. Utwory zostały zaśpiewane operowym głosem obdarzonego talentem komediowym frontmana, któremu towarzyszyła sekcja smyczkowa, gitara elektryczna, perkusja i klawisze.

Choć najważniejszy z jurorów, Simon Cowell, już na samym początku chciał wyrzucić zespół, później jednak przekonał się do nich.

Reklama

"Cokolwiek piliście przed występem, cokolwiek ja wypiłem... trzy razy tak" - wydał werdykt surowy z reguły Cowell.

Przypomnijmy, że tydzień wcześniej furorę w brytyjskim "Mam talent" zrobiła 10-letnia Chloe Hickinbottom, która zaśpiewała utwór Very Lynn z 1942 roku.

Zobacz występ The Arrangement:

Do grona pierwszych faworytów czwartej edycji brytyjskiego "Mam talent" dołączył także Tobias Mead, zajmujący się tańcem. Jego szalony popis, nawiązujący do postaci Jokera z "Batmana", urzekł zarówno publiczność, jak i jurorów. Amanda Holden oświadczyła, że to jeden z najlepszych tanecznych występów w historii programu. Przypomnijmy, że poprzednią edycję wygrali właśnie tancerze - grupa Diversity.

Zobacz występ Tobiasa:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL