Reklama

"Mam talent": Co się stało z Klaudią K.?

Klaudia Kulawik, bohaterka pierwszej edycji programu "Mam talent" (ostatecznie zajęła 2. miejsce) trzymana jest przez mamę z dala od mediów.

13-letnia wokalistka, pod wpływem mamy Wioletty, która jest księgową, oparła się pokusie szybkiego zdyskontowania olbrzymiej popularności po sukcesie w "Mam talent". Klaudia nie podpisała żadnego kontraktu, a od pewnego momentu zaczęła unikać dziennikarzy.

Reklama

"Ma się uczyć. Jak skończy 18 lat, sama zadecyduje, czy chce się kontaktować z mediami. Do tego czasu żadnych dziennikarzy!" - mówi Wioletta Kulawik w rozmowie z magazynem "Press".

Co ciekawe, Klaudia nie jest już rozpoznawana na ulicy. Dlaczego?

"Bardzo się zmieniła, wyładniała. Nie przypomina już tej dziewczynki sprzed dwóch lat. Cieszę się, że nie jest rozpoznawalna" - powiedziała "Pressowi" mama wokalistki.

Przypomnijmy - w 2008 roku Klaudia Kulawik zabłysnęła w "Mam talent" dojrzałym wykonaniem niezwykle trudnego utworu "Dziwny jest ten świat" Czesława Niemena. W kolejnych etapach śpiewała piosenki Violetty Villas i Stana Borysa.

Krytycy Klaudii zarzucali jej archaiczny repertuar i przesadną powagę jak na swój wiek. Do Klaudii często porównywana była triumfatorka trzeciej edycji "Mam talent" - Magda Welc. Klaudia w 2009 roku, w Poznaniu:

Czytaj także:

Kto wygrał w "Mam talent"?

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje