Reklama

"Mam talent": Bitwa wokalistów

W czwartym półfinale programu "Mam talent" wystąpią wokaliści, o których było po castingach głośno: Marcin "Madoxx" Majewski, Ania Teliczan i Agata Wietrzycka. O każdym z tych uczestników mówiło się sporo, ale z zupełnie różnych powodów.

19-letnia Ania Teliczan to wyjątkowy głos, intrygująca uroda i nieco anemiczne zachowanie na scenie. Teliczan śpiewa jakby od niechcenia, co (paradoksalnie) sprawia, że przykuwa uwagę. Podczas przesłuchań wykonała utwór z repertuaru Amy Winehouse, z kolei w programie "Dzień Dobry TVN" jeszcze lepiej poradziła sobie z "Lullaby Of Birdland" Elli Fitzgerald. W "Mam talent" Agnieszka Chylińska zarzuciła jej zbytnie naśladownictwo. Czy teraz Teliczan pokaże więcej siebie?

Reklama

Wokalistka z Ostródy może okazać się czarnym koniem programu. Choć to bracia Legun wymieniani są jako główni faworyci, ich półfinałowy występ był przez niektórych widzów krytykowany. Teliczan, jeśli nie zeżre jej trema i dobrze wybierze repertuar, ma szansę zostać największym wokalnym odkryciem obu edycji "Mam talent".

Mała Agata Wietrzycka niezamierzenie wywołała sporo kontrowersji. Jurorzy wybrali ją do półfinału kosztem Kasi Sawczuk, z czym niektórzy fani programu nie mogli się pogodzić. Agacie zarzucono, że "podlizywała się" Agnieszce Chylińskiej, kiedy wyznawała, że jest jej wielką fanką. Trzeba jednak podkreślić, że Wietrzycka dysponuje niemałym talentem - na scenie zachowuje się wyjątkowo swobodnie, do tego ma kawał głosu. Będzie również miała coś do udowodnienia Kubie Wojewódzkiemu, który nazwał ją "charczącym pulpetem".

Madoxx to bodaj najbardziej oryginalny uczestnik tej edycji. Złośliwi śmieją się, że jest zaginioną siostrą bliźniaczką Magdy Mołek. Madoxx jest niekonwencjonalny nie tylko w zakresie wyglądu - jego wokal jest wyjątkowy, przypomina nieco śpiew Briana Molko z Placebo.

Marcin Majewski, bo tak w rzeczywistości nazywa się Madoxx, to najbardziej znany za granicą uczestnik polskiej edycji "Mam talent". Jego występ przypadł do gustu popularnemu blogerowi, Perezowi Hiltonowi, który opublikował filmik z Majewskim na swoim Twitterze. Dopóki TVN nie zablokował tego video, zdążyło go zobaczyć kilkaset tysięcy internautów z całego świata!

Oprócz wymienionych wokalistów w czwartym półfinale drugiej edycji "Mam talent" zobaczymy także: formację taneczną DMC Crew, akrobatyczną grupę Ocelot Handvoltige, 12-letnią specjalistkę od hula-hop Dominikę Turek-Dmitriev, tap DJ-a Tomasza Pałasza i Kruka z Blachą, czyli duet taneczno-beatboxowy.

W finale zapewnione miejsce już mają: Jadzia i Dominika, Kaczorex, bracia Legun, Marcin Marczewski, Kony i Jessica Merstein.

(mim)

Czytaj także:

"Mam talent": Spór jurorów

Pewny awans braci

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: marcin | majewski | talenty | Ania Teliczan | bitwa | talent | "Mam talent" | Mam Talent | 'Mam talent'

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje