Reklama

Maja Sablewska "wtopiła" na Marinie?

Była menedżerka Dody i Edyty Górniak wspomina nieudaną współpracę z piosenkarką Mariną Łuczenko.

Przypomnijmy, że w 2009 roku znana ze współpracy z Dodą menedżerka Maja Sablewska postanowiła zająć się karierą debiutującej wokalistki Mariny Łuczenko. To nie spodobało się Dodzie, która szybko zerwała współpracę z menedżerką.

Reklama

Wspólne działania Mai Sablewskiej i Mariny Łuczenko nie przyniosły jednak spodziewanego efektu, a piosenkarka nie przebiła się do pierwszej ligi gwiazd polskiej estrady.

W 2011 roku w atmosferze skandalu doszło do rozstania pań. Marina Łuczenko w oficjalnym oświadczeniu zarzuciła Mai Sablewskiej "zaniedbania obowiązków menedżerskich".

W dalszej części oświadczeniu młoda piosenkarka oceniła zachowanie menedżerki jako "nieprofesjonalne".

"Zawiodła moje zaufanie, a jej działania finalnie okazały się dla mnie i mojej kariery bardzo krzywdzące" - można było przeczytać.

Co na to Maja Sablewska? W niedawnej rozmowie z magazynem "Flesz" celebrytka zadeklarowała, że zainwestowała w karierę byłej już podopiecznej mała fortunę i sugeruje, że były to pieniądz wyrzucone w błoto.

"Poleciałam wtedy tyłkiem po betonie" - wspomina.

"Zainwestowałam pieniądze w Marinę, sprzedałam sportowe bmw i przesiadłam się do osiemnastoletniego auta. Skończyło się jedzenie w dobrych restauracjach" - żali się Maja Sablewska.

"Wydawało mi się, że moje życie się kończy, a dzisiaj jestem wdzięczna za to losowi. Muszę się przyznać, że wcześniej mogłam sobie pozwolić na wiele rzeczy, pieniądze były dla mnie ważne" - kończy.

Dziś Maja Sablewska stara się zrobić karierę jako doradca wizerunkowy i wydaje książki o modzie i zdrowym trybie życia. W telewizji można obejrzeć jej program "Sablewskiej sposób na modę". Prywatnie związana jest z jazzowym muzykiem Wojciechem Mazolewskim

Marina Łuczenko od dwóch lat nie wydała nowej piosenki, a jest o niej głośno z powodu związku z Wojciechem Szczęsnym, bramkarzem piłkarskiej reprezentacji Polski i Arsenalu Londyn.

Zobacz klip Mariny Łuczenko do utworu "Electric Bass"

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Marina Łuczenko | marina | Maja Sablewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje