Reklama

Magda Mołek podpadła fanom Dody

Zachowanie Magdy Mołek w czasie wywiadu z Dodą zirytowało piosenkarkę i jej fanów. "Żenujące", "brak szacunku" - komentują sympatycy wokalistki.

Doda pojawiła się w "Dzień dobry TVN" w sobotę, 18 maja. Gdy wokalistka umieściła link do wywiadu na swoim facebookowym profilu, fani zaczęli ostro atakować Magdę Mołek.

Reklama

Prowadząca program zaczęła od nieprzesadnie wyszukanego pytania: "Mam tutaj zanotowane, że masz 29 lat. To prawda?".

Gdy Doda opowiadała, że często stołuje się w barach mlecznych, Mołek słuchała jej tylko jednym uchem, ponieważ chwilę później zapytała:

"Na tym etapie kariery nie pozwalasz sobie już na wizytę w barze mlecznym"?

Później współprowadzący Marcin Meller zaczął nagabywać Dodę o jej życie prywatne. Pytał ją m.in. czy "przeżywa lekki kryzys emocjonalny" i dlaczego nie chce mówić o swoim aktualnym partnerze.

W tym momencie Doda nie wytrzymała.

"Spotkaliśmy się tutaj w innym celu, chociażby po to, żeby rozmawiać o moim najnowszym teledysku i trasie koncertowej, z tego co wiem. Później mi jest zarzucane, że robię karierę na życiu prywatnym, a wy o niczym innym nie chcecie rozmawiać" - zarzuciła prowadzącym Doda.

Na Facebooku napisała: "Proszę nie zwracać uwagi na prowadzących i gościa. Tak się rano spieszyli, że kulturę zostawili w domu". Choć można odnieść wrażenie, że bardziej piła do prowadzących niż do siebie.

Fani Dody nie zostawiają na Magdzie Mołek suchej nitki.

"Mam wrażenie, że Pani Mołek nie przepada za Dodą i niestety to widać od początku rozmowy", "Każdy może mieć zły dzień i wstać lewą nogą, ale bez przesady! Myślę, że nawet słowo żenada nie odda całości materiału, bo to było więcej niż żenujące", "Brak obiektywizmu, profesjonalizmu i szacunku dla rozmówcy", "Mołek zero profesjonalizmu, a podczas występu totalnie Dodę olali" - to tylko niektóre z setek komentarzy na temat zachowania Magdy Mołek (Marcinowi Mellerowi oberwało się jakby mniej).

Zobacz teledyski Dody na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Doda | Magda Mołek | Marcin Meller | Dzień Dobry TVN | wywiady

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje