Reklama

Madonna zdziera z fanów?

W czwartek, 26 kwietnia, rozpocznie się sprzedaż biletów na jedyny jak dotąd potwierdzony koncert Madonny w Wielkiej Brytanii. Wielu fanów jest jednak zaszokowanych cenami biletów. W zależności od miejsca, za wstęp na występ amerykańskiej gwiazdy pop trzeba będzie zapłacić od 60 do 130 dolarów!

"Nie ma z czego robić afery. U2 żądali za swój występ podobnych pieniędzy. Ceny biletów są raczej porównywalne" - powiedziała rzeczniczka prasowa Madonny, gdy wielu dziennikarzy dość krytycznie zareagowało na tak wysokie ceny biletów.

Reklama

Jednak to, co mówi rzeczniczka Madonny, nieco mija się z prawdą. Najdroższe bilety na występ U2 w tej samej sali Earl's Court w Londynie, kosztowały ok. 70 dolarów.

Pomimo to organizatorzy uważają, że uda im się sprzedać bilety w ekspresowym tempie. Wprowadzono nawet specjalne ograniczenie - jedna osoba może kupić maksymalnie sześć biletów. Wielu fanów wokalistki czekało na otwarcie kas przez całą noc.

Koncert odbędzie się w ramach pierwszego od ośmiu lat tournee Madonny. W Londynie wystąpiła ona jednak w listopadzie zeszłego roku, gdy w sali Brixton Academy widziało ją 3.5 tysiąca osób. Koncert transmitowany był wówczas przez Internet.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: ceny biletów | U2 | koncert Madonny | koncert | występ | Madonna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje