Reklama

Reklama

Łeba i Koncertowe Lato

Publiczność Koncertowego Lata zgromadzona w Łebie miała wczoraj okazję posłuchać "Hold on" - utworu z najnowszej płyty Anity Lipnickiej i Johna Portera "Inside story", która ukaże się 17 września. Ich występ był jedną z atrakcji imprezy przygotowanej przez tygodnik Naj, RMF FM i Telewizję Polsat pod patronatem portalu INTERIA.PL.

Wielki rodzinny piknik zaczął się wczoraj w Łebie o godz. 15. Od tej pory wszystkie osoby, które nie dały się wystraszyć początkowo chmurnej, a potem upalnej pogodzie, skorzystały z porad kosmetyczek, znalazły się na okładkach tygodnika Naj, brały udział w licznych konkursach. Atrakcji było naprawdę wiele. O dobrą zabawę zadbały osoby, które na tym się świetnie znają - Marek Rusinek z RMF FM i RMF Maxxx oraz Krzysztof Ibisz z Telewizji Polsat.

Najpierw na scenie na Pana Japę zaczaiła się Różowa Pantera. Na szczęście wypatrzyły ją tłumnie zgromadzone przed sceną dzieci i udało się wielkiego zwierzaka namówić do wspólnej zabawy. Potem była Próba głosu przed wieczornymi koncertami - najmłodsi goście Koncertowego Lata ćwiczyli gardła krzycząc "Jaaaaapaaaaaaa" najdłużej, jak dali radę.

Podczas konkursu karaoke z Alex Boogie Band po raz kolejny przekonaliśmy się, że mamy w tym kraju osoby, które mogą zrewolucjonizować polską scenę muzyczną. Wczoraj szczególnie zachwycił występ Marcina z Warszawy którego małżonka namówiła do występu na scenie i zaprezentowanie swojego głosu, który zresztą bardzo przypadł publiczności do gustu. Tak bardzo, że "Konik na biegunach" w jego wykonaniu został nagrodzony rowerem od radia RMF FM. Prowadzący już 11 imprezę Koncertowego Lata Marek Rusinek ocenia, że poziom konkursu ciągle rośnie. Czekamy więc na łowców talentów...

Reklama

Zobacz galerię zdjęć Pana Japy i karaoke z Alex Boogie.

Wszyscy, którzy bawili się tu z nami będą uwiecznieni na MegaFocie przygotowanej przez portal INTERIA.PL. Ogromne zdjęcie z wczorajszej imprezy już dzisiaj będziecie mogli zobaczyć na naszych stronach, odnaleźć się na nim i wywołać ten fragment na pamiątkę.

Wieczorem w pięknym świetle zachodzącego słońca usłyszeliśmy nieprzyzwoite piosenki w wykonaniu Anity Lipnickiej i Johna Portera. Była tez nowość - utwór "Hold on", który nie miał jeszcze premiery radiowej, więc koncerty są na razie jedyną okazją do jego usłyszenia.

Po nich na scenie nadmorski wieczór przywitał Ryszard Rynkowski wraz z towarzyszącymi mu muzykami. Wokalista wykonał swoje największe przeboje.

Miłym akcentem występu były życzenia urodzinowe dla Izabeli Ziółek, wspierającej Rynkowskiego w chórkach. Wokalistka usłyszała od publiczności "Sto lat", a od Rynkowskiego jego przebój "Urodziny". Na scenę zaproszono także innego jubilata Piotra Biedronia z RMF FM.

Zobacz zdjęcia z koncertu Anity Lipnickiej i Johna Portera. Fotografie z występu Ryszarda Rynkowskiego znajdziesz tutaj.

Jeśli w sobotę nie udało wam się do nas dołączyć, w niedzielę, 31 lipca, gramy w Stegnie, tu też będziemy na Was czekać!

Wszystkie informacje na temat trasy Koncertowego Lata znajdziecie pod adresem www.koncertowelato.interia.pl, a relacje z wszystkich imprez tutaj.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: występ | Polsat | RMF FM | RMF | lato | Łeba

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje