Reklama

Reklama

Lady GaGa znów rozrabia!

Amerykańska piosenkarka ponownie znalazła się w centrum zainteresowania. Lady GaGa spóźniła się na koncert i wyraziła chęć uprawiania seksu z wokalistami z Take That.

Podczas sobotniego (22 sierpnia) występu na V Festival w Stafford w Wielkiej Brytanii amerykańską gwiazdę przywitały gwizdy i buczenie publiczności. Dlaczego? GaGa opóźniła swój koncert o 15 minut, co na festiwalach - ze względu na napięty terminarz - jest niedopuszczalne. Gwiazda szybko jednak odkupiła winy:

"Żyję dla was, dla moich fanów. Jesteście najwspanialszymi ludźmi na taj planecie" - powiedziała ze sceny wywołując entuzjazm.

Później nie działo się lepiej. Chętnych do obejrzenia Lady GaGa było tak wielu, że groziło to katastrofą. Pracownicy ochrony wyciągali spod sceny ludzi, którym groziło zadeptanie. Jedna z dziewczyn zemdlała, a kilka osób zostało lekko rannych.

Reklama

Organizatorzy festiwalu zadecydowali, że ze względów bezpieczeństwa występ Lady GaGa zostanie skrócony.

"Jest mi bardzo przykro, ale musze już kończyć" - przeprosiła ze sceny piosenkarka, która nawet nie dokończyła wielkiego przeboju "Poker Face". W odpowiedzi fani zaczęli ponownie gwizdać i buczeć.

Później, za pośrednictwem Twittera, Lady GaGa wytłumaczyła fanom, że została zmuszona od przerwania występu:

"Wyłączyli mi prąd, bo grałam 5 minut po wyznaczonym mi czasie. Koncert był niesamowity. Szkoda, że niektórzy ludzie nie mają szacunku dla muzyki. Zasłużyliście na Poker Face. Kocham was i bardzo przepraszam" - napisała.

W trakcie koncertu doszło także do innego incydentu. Lady GaGa złamała obcas i zażądała drugiej pary butów. Zniszczone obcasy rzuciła natomiast w tłum.

To nie jedyne kontrowersje związane z pobytem piosenkarki w Wielkiej Brytanii. W rozmowie z magazynem "RWD" w trakcie V Festival GaGa wyraziła chęć uprawianie seksu z wokalistami Take That:

"Chciałabym to robić z nimi wszystkimi na raz. Są bardzo seksowni. A ja jestem obecnie samotna i lubię się dobrze zabawić" - rzuciła.

Przeczytaj także:

Lady GaGa jest mężczyzną?!

Pierś Lady GaGa wyskoczyła. Film!

Sprawdź się - jak dobrze znasz Lady Gagę

Zobacz teledyski Lady GaGa na stronach INTERIA.PL!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL