Reklama

Reklama

Lady Gaga tworzy historię

Skandalizująca piosenkarka jest prawdziwą "maszynką" do robienia przebojów. Amerykanka właśnie przeszła do historii listy "Billboardu".

W 17-letniej historii zestawienia "Billboard's Pop Songs" po raz pierwszy zdarzyło się, że aż cztery piosenki z debiutanckiego albumu trafiły na sam szczyt listy. Tej sztuki dokonała Lady Gaga z utworami z płyty "The Fame": "Poker Face", "Just Dance", "LoveGame" i "Paparazzi". Dwa pierwsze trafiły na szczyt zestawienia "Billboard Hot 100".

Wydana w październiku 2008 roku płyta rozeszła się na całym świecie w ponad czteromilionowym nakładzie. Ogółem, liczba sprzedanych singli przez wokalistkę osiągnęła poziom 23 mln egzemplarzy.

Przypomnijmy, że 23 listopada ukaże się specjalna reedycja debiutu Lady Gaga, zatytułowana "The Fame Monster". Znajdzie się na niej osiem zupełnie nowych piosenek, wśród których nie zabraknie najnowszego singla "Bad Romance". Następnie piosenkarka wyrusza na tournee po Ameryce Północnej i Wyspach Brytyjskich, które rozpocznie koncertem w Montrealu 27 listopada.

Reklama

Czytaj także:

Potworna Lady GaGa

Lady GaGa: Takiego klipu jeszcze nie widzieliście!

Lady GaGa: Królowa internetu

Zobacz teledyski Lady GaGa na stronach INTERIA.PL.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL