Reklama

Kuba Wojewódzki o metamorfozie Michała Wiśniewskiego

Po incydencie przed siedzibą radiostacji, kiedy to Kuba Wojewódzki został opryskany nieznaną substancją, showman zrobił się zaskakująco łagodny.

W najnowszym felietonie na łamach "Polityki" Kuba Wojewódzki ciepło wypowiedział się na temat płyty Ewy Farnej i pochwalił nowy image Michała Wiśniewskiego.

Reklama

"To bez wątpienia metamorfoza dekady. Michał Wiśniewski, człowiek, który zmienił zarówno oblicze polskich mediów, jak i polskiego gustu, zarzucił dotychczasowy wizerunek. Teraz jest eleganckim szatynem bez barokowej garderoby. Gratulujemy. Kimkolwiek jest aktualny stylista, to zrobił naprawdę wiele dla ojczyzny" - dowcipkuje Kuba Wojewódzki, komentując metamorfozę lidera Ich Troje.

Z kolei o nowej płycie Ewy Farnej napisał tak:

"Wreszcie jest. Pierwsza dorosła płyta pierwszej nie do końca dorosłej artystki obojga narodów. Ewa Farna wydała właśnie nowy album zatytułowany chytrze '(W)Inna'. Wokalistka postanowiła pójść na nim własną drogą, a z biografii wie, że to się może skończyć różnie. Nowy album jest jednak jak czeska autostrada. Równy, nowoczesny i bez przykrych niespodzianek".

Jak myślicie, czy łagodne oblicze Kuby ma związek z rzeczonym incydentem?

Michał Wiśniewski: Piętno czerwonowłosego idioty:

Dzień Dobry TVN/x-news

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kuba Wojewódzki | Michał Wiśniewski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje