Reklama

"Kuba Wojewódzki jest hipokrytą"

Juror "Mam talent" w ostrych słowach zaatakował jurora "X Factor".

O tym, że Kuba Wojewódzki i Robert Kozyra nie przepadają za sobą, wiadomo od dawna. Tym razem to Kozyra wbił szpilę Wojewódzkiemu, krytykując go za postawę wobec Michała Figurskiego.

Reklama

Przypomnijmy - po niewybrednych żartach dotyczących ukraińskich sprzątaczek w radiowej audycji Wojewódzkiego i Figurskiego, na obu panów posypały się gromy. Jednak tylko Figurski został zwolniony, a Wojewódzki zachował posadę, pozwalając szefom na pozbycie się kolegi.

W wywiadzie dla magazynu "Grazia" Robert Kozyra ostro krytykuje taką postawę.

"Uważam, że jest hipokrytą, który się kompletnie pogubił. Numer z Figurskim najlepiej pokazał, że Wojewódzki uznał, że może wszystko. Przy okazji okazało się, że kompletnie nie wie, co to znaczy lojalność" - atakuje juror "Mam talent".

"Razem wykonali najbardziej żenujący numer ubiegłego roku, a Kuba poświęcił Figurskiego. W imię czego? Kasy? A ponoć byli znajomymi. Może nawet przyjaciółmi? Jeśli Esce zależało na Wojewódzkim, bo nie mieli go kim zastąpić, Kuba powinien negocjować, a nie wyrzucać kumpla za burtę" - uważa Robert Kozyra.

Znany z zamiłowania do eleganckiej garderoby juror podkreśla, że niewiele go łączy ze starszym kolegą z TVN-u.

"Nie miałbym z nim o czym rozmawiać. Jeżdżę mało rzucającym się w oczy samochodem. Koleżanki mam w swoim wieku" - Kozyra nawiązał do 20-letnich partnerek Wojewódzkiego.

To już kolejna odsłona konfliktu obu panów. Kuba wielokrotnie nabijał się z byłego szefa Radia Zet na łamach swojej rubryki w "Polityce". Ujawnił też, że Kozyra mu wygrażał:

"Znany menedżer oraz prawie celebrity Robert Kozyra, były generalissimus Radia Zet, czyta 'Politykę'. Dał temu wyraz w krótkiej konwersacji z autorem poniższej rubryki. Cytuję z pamięci zachowując rytm oraz kunszt pierwowzoru - 'Jeśli jeszcze raz napiszesz albo powiesz coś o mnie, to ci tak przypier..., że popamiętasz'. Podobno Robert garnitury kupuje w Londynie, koszule w Mediolanie, a spodnie w Paryżu. Tylko sztukę konwersacji od krajowych dizajnerów" - relacjonował scysję z Kozyrą Wojewódzki.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: juror | Kuba Wojewódzki | Robert Kozyra | The X Factor | Mam Talent | TVN SA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje