Reklama

Kto pamięta Anię Teliczan?

Ania Teliczan, która trzy lata temu zdobyła sławę w "Mam talent" i wydała płytę w Londynie, pożaliła się lokalnej gazecie, że już nikt o niej nie pamięta. Zapomniana młoda piosenkarka na chleb zarabia jako kelnerka i myśli o wydaniu kolejnej płyty.

Po sukcesie w telewizyjnym show nazwano ją "polską Amy Winehouse". Były sesje zdjęciowe, podróże do Londynu i wiele pozytywnej energii. Dziś z tamtych uniesień zostało niewiele.

Reklama

"Nie wiem, czemu tak wyszło" - przyznała szczerze "Gazecie Olsztyńskiej" pochodząca z Ostródy Ania Teliczan.

"Byłam w programie 'Mam talent', ale minęły trzy lata i zapomniano o mnie. Zastanawiam się, czy nie lepiej było nagrać płytę w Polsce, wtedy zostałoby więcej pieniędzy na promocję. A tak dużo ich poszło na wyprodukowanie tego materiału i na moje przeloty do Londynu".

Wyjawiła, że po programie i nagraniu płyty zagrała raptem kilka koncertów w lokalnych radiach. Potem zainteresowanie nią było coraz mniejsze, aż w końcu z braku zajęcia artystka zatrudniła się w barze sushi w Warszawie. Ale nie jako "śpiewająca do ryby", tylko jako kelnerka.

"Nie nastawiałam się bardzo na sukces, więc nie jestem mocno bardzo rozczarowana" - przyznała Ania Teliczan, dodając, że nie rozpamiętuje przeszłości.

W tym samym wywiadzie opowiada też o tym, jak światowe życie wiodła chwilę po finale "Mam talent".

"W jednym tygodniu musiałam być w Olsztynie, pojechać do Warszawy na sesję zdjęciową, na weekend leciałam do Londynu nagrywać płytę" - wspominała.

Ania Teliczan dopytywana przez dziennikarza "dlaczego wyszło jak wyszło" unikała jasnej odpowiedzi. Nie chciała się też odnosić do sugestii, że żądano zbyt wysokich stawek za jej występy i dlatego tak mało odbyło się koncertów.

"Na pewno gdzieś po drodze zostało popełnionych wiele błędów, na których trzeba się uczyć i w przyszłości ich unikać" - mówi Teliczan w wywiadzie.

Na koniec rozmowy podkreśliła, że jest optymistką i... myśli o wydaniu kolejnej płyty w klimacie rocksteady i ska.

Zobacz klip Ani Teliczan "One True Lover":

Sprawdź tekst "One True Lover" w serwisie Teksciory.pl!

Czytaj recenzję debiutanckiego albumu Ani Teliczan

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Nie | kto | Ania Teliczan | Mam Talent

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje