Reklama

Kozyra chwali konkurencję "Mam talent"

Robert Kozyra ciepło wypowiedział się na temat programów rywalizujących z "Mam talent", gdzie Kozyra jest jurorem.

Słynący z drogich ubrań Kozyra w rozmowie z serwisem Wirtualnemedia.pl przyznał, że podgląda konkurencyjne programy i ma o nich dobre zdanie.

Reklama

"'Bitwa na głosy' jest bardzo dobrze zrealizowana. Myślę, że najsłabszą stroną tego programu było dość przypadkowe jury. Natomiast produkcję oceniam bardzo dobrze" - chwali Kozyra.

Dużo miłych słów juror zachował również dla show Polsatu.

"'Must Be the Music' jest sukcesem i w tym sensie ewenementem na skalę światową. Format powstał w Wielkiej Brytanii, gdzie miał średnie notowania. Tymczasem u nas osiągnął oglądalność porównywalną z 'X Factorem', czyli formatem, który jest światową marką. To sukces jego polskich producentów" - przekonuje.

Były szef Radia Zet został również zapytany o sytucję na rynku komercyjnych radiostacji. Kozyra przyznał, że dominacja RMF FM jest niepodważalna.

"Różnica między nim a Radiem Zet jest bardzo luksusowa dla RMF. Dziś RMF - zarabiając dużo większe pieniądze z reklam niż kiedykolwiek - do minimum ograniczył wydatki na promocję. Inne stacje, co jest dla mnie dziwne, nawet nie próbują podjąć z nim walki. Tak jakby wszyscy pogodzili się ze swoim miejscem na rynku" - dziwi się Kozyra i dodaje:

"Wydaje mi się, że jeżeli Radio Zet nie zmieni swojej strategii programowej i promocyjnej, będzie traciło udział w rynku, a dystans do RMF nie zmniejszy się".

Czytaj także:

Kozyra ubiera się tam, gdzie diabeł

Wirtualnemedia.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: talenty | Robert Kozyra | Mam Talent | Bitwa na Głosy | Must be the Music

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje