Reklama

Koniec TLC?

Nowy album amerykańskiego tria TLC będzie składanką jego największych przebojów. Wydawnictwo to zdaje się potwierdzać coraz bardziej głośne plotki o rychłym rozpadzie popularnego zespołu. Informacji o wydaniu płyty nie potwierdza jednak jak na razie wytwórnia Arista, dla której nagrywają TLC.

Jednak osoba blisko związana z zespołem twierdzi, ze album będzie zawierać jedynie dwa nowe utwory. Poza tym, jak głosi plotka, wszystkie członkinie grupy skupiają się nad albumami solowymi. Rozonda "Chilli" Thomas nagrała już w sumie cztery utwory i przypuszczalnie jako pierwsza wyda własną płytę. Jest to wynik istaniejącej od jakiegoś czasu konkurencji w zespole, po tym, jak jego członkinie rzuciły sobie wyzwanie i chcą sobie nawzajem udowodnić, która jest najlepsza. Żadna nie chce jednak się do tego oficjalnie przyznać.

Reklama

Ostatnie rzekome "zniknięcie" Lisy "Left Eye" Lopes, która ma na swym koncie m.in. duet z Mel C ze Spice Girls, zdaje się jednak rozwiewać wszelkie wątpliwości co do tego, że sytuacja w zespole nie jest najlepsza.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: TLC | nowy album

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje