Reklama

Kogo Górniak nauczy śpiewać?

Edyta Górniak nie rezygnuje z kariery telewizyjnej. W marcu pojawi się w programie, w którym będzie uczyć znane osoby śpiewu, a następnie oceniać ich występy.

Jak donosi "Super Express", za jeden odcinek show o roboczej nazwie "Na dwa głosy" wokalistka zarobi 15 tysięcy złotych. Program zastąpi "Jak oni śpiewają".

Reklama

Produkcją "Na dwa głosy" zajmować ma się Rinke Rooyens. Jest to o tyle ciekawa sytuacja, że Holender przez krótki czas był menedżerem wokalistki, szybko jednak zerwali współpracę. Otoczenie Rooyensa zarzucało gwieździe kaprysy, natomiast Górniak tłumaczyła ten nieudany epizod brakiem wiedzy i doświadczenia ze strony firmy Rooyensa.

Piosenkarka ogłosiła niedawno, że... sama będzie swoim agentem.

"Czy jest w Polsce menedżer, który wie tyle samo co ja po 20 latach pracy artystycznej?" - pytała niedawno w "Dzień dobry TVN".

Wokalistka zapowiedziała także, że w tym roku ukaże się jej nowa płyta. W planach ma także wyprodukowanie musicalu i sporo koncertów. Przypomnijmy, że dyskografię Edyty zamyka "E-K-G" (2007). Rok później przebojem stał się utwór "To nie tak jak myślisz" promujący film "To nie tak jak myślisz, kotku!".

Zobacz teledyski Edyty Górniak na stronach INTERIA.PL.

Czytaj także:

Edyta Górniak: Będzie płyta!

Górniak traci menedżera!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Nie | Edyta Gorniak | Edyta Górniak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje