Reklama

Kogo będzie piekło?

Nakręcenie teledysku do utworu "Będzie piekło" grupy Video miało daleko idące konsekwencje... Wokalista Wojtek Łuszczykiewicz opowiada INTERIA.PL, że występujący w roli jednego z gości Tomek Jacyków udaje, że tak naprawdę jest kucharzem, a nie stylistą.

Informowaliśmy już, że na planie "Będzie piekło" pojawiło się sporo znanych osób, m.in. Mandaryna, Tomek Jacyków, "Superniania" Dorota Zawadzka, Izabela Trojanowska, Końjo oraz "Piotr Róbik" i "Fredi Merkury z wąsem na czasie". Efekty możecie oglądać tutaj.

Reklama

- Kurz, który wzbił się z powodu teledysku jeszcze długo nie opadnie, a niektórzy goście już starają się zatrzeć po sobie ślady i udać, że nigdy nie pojawili się na planie. Piotr Rubik (którego przy okazji serdecznie pozdrawiamy) tuż po premierze wideoklipu zmienił kolor włosów, aby jak najmniej przypominać siebie. Na szczęście mamy dowód na taśmie i misterny kamuflaż Piotrka zdał się na nic. Tomek Jacyków z kolei (Tomka również pozdrawiamy, a jakże), natychmiast zmienił branżę i udaje, że tak naprawdę jest kucharzem, a nie stylistą. Tylko Freddie Mercury pozostał sobą i wrócił tam, gdzie przebywa już od dłuższego czasu... - opowiada nam Wojtek Łuszczykiewicz.

Wokalista Video ujawnił, że kręcenie teledysku odbywało się w atmosferze pełnego szaleństwa i przypominało jedną, wielką imprezę.

- Bohaterem dnia został jednak bezdyskusyjnie Człowiek Styl, któremu tak spodobało się bieganie nago po planie, ze w pewnym momencie ruszył w kierunku Mandaryny, licząc na wspólny taniec. Na szczęście nasza szybka reakcja pozwoliła Marcie ujść z życiem, a Styl ponownie zajął się tańcem... - wspomina Zee Zee Woo.

Sprawdź bloga "Sex, kłamstwa i kasety Video" Wojtka Łuszczykiewicza.

Odwiedź profil Video w serwisie Muzzo.pl.

Zobacz teledyski Video na stronach INTERIA.PL

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: wojtek | tomek | pieczenie | wokalista | Wojtek Łuszczykiewicz | video | piekło

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje